Bublina samovolně nemizí.
To, co se děje u BQ se bude muset otestovat.
Printable View
Bublina samovolně nemizí.
To, co se děje u BQ se bude muset otestovat.
zkuste na PTR LOS kostky u sindry(kompletne, i to jestli chrani pred bombou)
a i to jestli v treti fazi hazi kostky
Princovia hadzu Kinetic bomby aj do textury cim sposobuju ze ani pri stene nie je nikto v bezpeci pred odhodenim. Toto signifikantne znemoznuje HC mod.
Takisto sa Kinetic Bomby nedaju damagom zastavit. Korenovat a gripovat uz nejdu co je spravne, ale opravte to damagovanie aby ich vracalo vyssie.
Raging Spiriti- keď má človek transmog, tak ho ignoruje na nich :lols:
Platil som ťažké prachy za transmog, tak nech to stojí zato :D
moc me neser:D
A teraz seriózne, niektoré nucleusy (nie všetky) na Princoch (skúšané 10HC) dá sa im dmg, je to jedno, či to je melee alebo spell, tak len jednoducho pribehnú a nedajú debuff a hore písal Smichi o bombách- ide cyclón a korene, ale stále nejdú hore tým dmg a niektoré padajú v textúre, to isté platí o nucleosoch.
nucleosy stoja na mieste, ked to tanka odkopne tak sa moze posrat
U profesora kdyz ooza zabije svuj target tak se bugne a prestane cokoliv delat. kolikrat se jeste chvili pohybuje ale pritom je fyzicky na miste kde byla v momente smrti, tzn spatne se dmguje meeleckum a tem kteri nevedeji kde bnyla kdyz umrel cil. Spravne by si po zabiti cile mela vybrat novy atrget (pokud jeste nekdo zije). Je potom jednoodusi prizpusobit tomuhle bugu taktiku a terba v prechodech z faze do faze shvalne nechat umrit toho s oranzovou elitkou a starat se jen o zelenou.
Dalsim bugem kterej plsti pro vechny instance je ze kdyz se nekdo resne tak nedostane hned kombat i kdyz ho nekdo healne a tak muze resovat dál coz je spatne.
ok zkuste prosim na PTR:
nukleusy a kinetiky u princu
bugovani target ooz u profesora(viz peaceho popis), targetting jednoho hrace
aplikaci necrotic plague na tanka u LK
hazeni spiku na MT a OT u marrowgara
hm,nakaslat...
hlaste zmeny na ostrym(po padu) budeme opravovat za chodu