grass a hardex banned, az sa naucite spravat tak sem nieco piste
pre ostatok -> dalsi flame povedie k locku a trestom
snazime sa tu spravit nieco konstruktivne a vy takto... neda sa to citat...
Printable View
grass a hardex banned, az sa naucite spravat tak sem nieco piste
pre ostatok -> dalsi flame povedie k locku a trestom
snazime sa tu spravit nieco konstruktivne a vy takto... neda sa to citat...
neviem ci to je len vymysel ice wowu ale nejde tam dobiehat pre itemy co nikto nechce . Ako vymenit clovek v raide sa da ale loot z bossa uz neuvidi . keby sa to dalo zaviest aj tu mozno by to bolo aj lepsie pretoze by clovek nemal hned naequipovaneho alta za 1-2 icc 25 a to ani nevie rotaciu ani nic . musel by zacat klasicky od 5 manov cez 10 many az potom 25 atd a nie aby cela parta za neho makala http://www.youtube.com/watch?v=nFlYKHi_hoE 12:00 - 12:42 si nastavte tuto to deli povedal krasne .
Uranos pěkně napsané a mělo by se to zavést.
lenze teraz nastava situacia : nahodite ten nazor co som spomenul a odide zvysna polovica rozmaznanych deti co si dobiehalo pre kazdu pi*****u a neboli by hadky ja si dobehnem pre mace ty si dobehnes pre polearmu atd atd ( zainteresovani vedia :D ) . to sa malo zaviest uz na zaciatku a potom nastalo ze ludia by sa naucili hrat za viacero postav kedze by museli chodit vsetko postupne . teraz by to bol hop alebo trop .
to dobihani je peklo, z vlastni zkusenosti vim ze z rapidu bylo vyhozeno nekolik altu 6000gs+ protoze ti lidi ta to vubec neumeli hrat. coz vznika tim ze si lidi dobihaj pro EQ a neni niccim neobvyklym ze pred OG stoji postava se trema zbranema v ruce bez kingslayera, proste byl v guilde vyprodej...
No vyřešit fůru bugů snížením dmg všem v aréně mi nepřijde jako rozumné řešení :D.. no offense.. problém byl v tom, že se tu daly a stále dají tak lehce získat 284 ilvl itemy, že je tu má jednoduše skoro každý.. a teď co s tím.. ale to vás přece mohlo napadnout, že s intenzitou, s jakou tu probíhají opravy týkající se class a spellů v pvp, tato situace nastane.. nad tím bylo třeba přemýšlet ještě před otevřením ICC :D.. spousta lidí radši switchne na class, s kterou si "poctivě" (:D i know :D) dojde pro buglou op hc wepku a trinket, než aby se s něma srali v aréně za mága/priesta/locka.. a že v aréně málokdy nad 2,2k potkáte něco jiného.. r1 warr/pala, r2 warr/pala, r3 pro změnu pala/hunt.. ok.. ale ani jeden roug v top 20, mage 3x v top 20, priesta a locka tam hledat je taky nadlouho :D.. jinak samej warr/dk/pala se shm/bryntrollkou a za prdelí skilled hpalu.. pouštíc si rating sami sobě :DDDDDDD.. a ještě se tím chlubí na FB xDDDDDD oh god xDDD.. tolik skilled warrů tu hraje.. by si řekl člověk po shlédnutí tabulky top 2v2 teamů :D.. vůbec.. vyhrávají pouze pomocí bugů a ještě trollujou na fóru lidi, kteří se snaží hrát se svojí classou nehledě na to, s jakým bugem se musejí vypořádat.. Grass měl v něčem pravdu.. ale prostě ne všichni switchnou z cloth armor nosící classy na "skill-required" plate warry/dk's/paly jako ti hera, co se tu vyjadřují..
Pak mě jen napadá otázka, to vás jako baví? :D Za warra sundat v 95% arén target do minuty.. navíc, když tu jen hrstka lidí ví, co v arénách dělat.. to vás ten titul pak musí hřát u srdce :D..
Sice uz zde nehraju, ale neco sem jeste pisnu.
Podle me na an by pvp pomohlo uz jen nejake RADIKALNI reseni (wipe / prechod na dalsi datadisk), kde by jste museli doufat, ze to pomuze a nebo to pohrbi server :D protoze aj kdyz zabranite dobihani, tak stejne uz to bude k nicemu, protoze vsichni uz tady maji vsechny classy full hc geared a kde to jde tak maji shadowmourne. Nebo kdyz snizite dmg do aren, coz neni vubec spatna vec, ale tim zaroven jeste vic znevyhodnite lidi, kteri uz maji tak maly dmg(ale to uz zde bylo receno):D
Wotlk je tu proste dlouho na to aby se dalo normalne hrat pvp s full end gearem a jeste s tolika bugy v pvp a nebo kdyby se v minulosti zaplo spojene ID, tak by tu nemuselo byt tolik shadowmourn, protoze tak si clovek zajde 2 - 3 ID a ma shm coz je opravdu smesne a muzes byt nejvetsi noob na svete, ale mas shm a hc gear coz ti staci a das si stim v klidu rank :D
Na zaver bych jen chtel rict, ze uz dle meho nema smysl se tu snazit neco zlepsit pvp, protoze uz je na to pozde. Pomuze jen radikalni reseni, ktere se ne vsem bude libit.
Zdravím ,
rozhodl jsem se přidat trochu svého názoru k začátku tohoto topicu než se z toho stal flame
mezi naší PvP elitkou .
Jak už tu bylo několikrát napsáno pro většinu z stále hrajících lidí je Anathema srdcovka
kde potkali mnoho kamarádů , užili si spoustu zábavy a pokořovali stále nové cíle .
Ale každý rozumný člověk musí pochopit že aktualní Datadisk už po mnoha letech
nemá moc co nabídnout.
ICC je dávno pokořeno na všech modech , a není tak těžké i s průměrnou , taktik znalou partou pokořit 90% bossů.
RS bylo příjemné zpestření ale vydrží ještě kratší dobu jak ICC než se stane znovu stereotypem.
Momentálně nás čeká do budoucna už pouze otevření posledních částí Ulduaru .
Ale co pak ?
Nabízelo se zde už mnoho nápadů.Jak zde v topicu tak i ve starších „ Co dál ? „ tématech.
Shrnulo se to na cca 3 objektivní a splnitelné nápady.
A. Zachovat stávající stav a dopilovat vše do maximální funkčnosti.
Tato varianta ale bude požadovat mnoho práce. Jak ze strany Devů tak reportování chyb.
V tomto případě by nebylo od věci uvažovat na složením „Bugtracker“ teamu.
Je zde mnoho lidí kteří mají stále chuť pomoci serveru a oplývají znalostí funkčnosti.
Mohou nahlášený/objevený bug prozkoumat,vyhodnotit a předhodit Devům.
Tím se ulehčí práce.
Otázkou zůstává jestli by tato varianta uspokojila většinu populace na AN.
B. Přechod na další datadisk.
Myslím že momentálně můžeme uvažovat pouze o přechodu na Cata.
MoP datadisk ještě momentálně není na úrovni aby se s ním dalo pracovat
do té míry funkčnosti aby to všechny uspokojilo a než by se vše doladilo máme rok pryč.
Několikrát zde bylo napsáno že Cata projecty už zde byli . Že se jim nedařilo a skončilo se
neúspěchem.
Uvědomte si že Dragonmaw byl původně zkušební realm přes 2 roky zpátky,
kdy všechno kolem Cata bylo ještě v plenkách.
Vše se muselo dělat manuálně a nebo metodou pokus/omyl.
Za tu dobu se vývoj posunul o 120% dopředu a 90% problémů co bylo na serveru už má řešení které jde aplikovat pomoci jednoduchých oprav které jsou volně přístupné na vývojových stránkách Devs. Samotné Core už je vypracované na velmi dobré úrovni .
A proto by se nemuselo začínat od nuly – máme už základní informace z předešlých serverů.
A co se týká zájmu hráču o Cata server . Jak zde bylo několikrát napsáno o zběhnutí
některých guild… Něco jiného je spustit nový server kde se vám přijde podívat 100-200 lidí.
A jiné je přesunout celou Sub-kulturu na nový server a poprat se s tím.
C. Zpestření hry na Wotlk.
Padlo zde několik nápadů na zpestření hry . Určité Eventy by mohli posunout stereotyp na druhou kolej . Otázka je jaké Eventy by si získali největší přízeň populace .
Mohla by se zavést anketa a typu Eventu který zde chybí .
Osobně si myslím že například Chain Q linie dokázali člověka zabavit na pěkný čas.
Viz. Trans Q / Scarab Q / GH Q / Svatba Q
I kdyby odměnou byla nějaká banalitka nebo větší obnos AC.
To by mohlo být asi vše . Doufám že se vrátíme zase zpět k řešení problému místo
flamování a urážení .
tenhle post je starej rok a 4 mesice (http://forum.project-nemesis.cz/show...l=1#post132430)
topicu o neco malo starsiho http://forum.project-nemesis.cz/show...r%C3%A1t-na-AN
Cata je podle me idealni reseni, problem je ze lidi ktery by to meli dela jsou liny jako prasata a radsi se budou vymlouvat na to ze tohle nejde , tamhleto nejde a ze neni jadro a neni zradlo pro psa a hnojivo pro kytky ,rposte clovek slysi samy sracky. Situace od ty doby je uplne stejna, server prevazne stagnuje nema co nabiidnout, prichazeji tu a tam nejaky opravy ktery ale nyni nikoho moc nenalakaj a sotva drzi hrace co tu hrajou. Jedina moznost momentalne jak pozdvihnout server je krok vpred. ne vymysleni picoviny na wotlku. Bonus Qsty a mounti jsou strasne fajn ale za chvili z toho bude gigafun a situaci to nevyresi. Tzn bod "C" odpada jako prvni. bod A - zachovat wotlk a vypilovat ho do maxima moc nepomuze . o neco to spomali ubyvani hracu ale nic zase neprijdou , protoze wotlk je proste starej. to samy jako kdysi bylo s TBC, je to krasnej datadisk ale hral se dlouho a ani maximalni uroven ho neudrzela (jedinej populacne zajimavej TBC server kde je vsehno OK je Insomnia).
Jak si predstavuju krok vpred jsem psal pred rokem a 4ma mesicema. No nevyarilo se takze ted , bud server upadne v zapomeni a nebo se v o neco malo lepsim pripade preskoci cely datadisk a na anathemu se vyplavi hromada zkurvenejh pand. Hral jsem pandy an ofiku a je to vazne sranda , Qsty expeni raidy...nicmene muj nazor na to je ze pandy do wowka proste nepatri, citil se tam jak v jiny hre v ktery zustal stin kdysi opravdu dobryho MNUTFGORPG nebo jak je ta zkratka.
Na AN je treba
1) Reorganizace GM teamu, znacna cast GM je neaktivni a developeri jsou bud neschopni enbo lini coz je oboje spatne. Head GM nethiel nechodi ani hrat a ani delat povinnosti GM, proste tu nenim, stejne tak jako hromady dalsich GM. Nevim jak presne je situace u ali ale aktni GM u hordy jsou jeden a pul. Ostatni GM loguji gm acc jen kdyz jejich guilda ma problem s bugnutym ICC. Podle myho nazoru neni terba mit v GM teamu tolik lidi ale mit tam par lidi ktery to bavi a hlavne jsou aktivni. Na to by melo dohlizet Head Gm ... oh wait ono je taky neaktivni, tak sni nic co. Chybi tu tedy Head GM s vudcimi schopnostni ktery jsou poterba k rozdelovani ukolu ostanim GM a dohled nad tim aby vse fungovalo jak ma. idelani by bylo kdyby Head GM byl i admin aby mohl rozdavat ukoly developerum a urcovat priority, to ze by mel byt aktivni , na gm i hernim uctu uz jsem rekl ? ne ? tak to napisu jeste jednou. GM ktery nehrajou temer vubec jsou na uplny HOVNO protoze pro to aby jejich prace byla uzitecna je poterba prehled o deni na servru kterej tezko ziskate kjdyz hrajete na ofiku /jen na ofiku, nebo kdyz hrajete nejaky zkurveny karty nebo onanujete na fotkama justina bíbra a one direction. Head GM musi byt clovek co ma koule na to aby rozdal ukoly a slapal po lidech aby je plnili (tzn jit za devem XY - rict , do tydne chci opravit bugovani velky elitky v RS a do tydne to taky mit, nebo aspon mit nejakej pokrok)
2) Zjistit jestli developersky team ma schopnosti na to pripravit funkcni CATA server a zacit na tom pokud mozno co nejdriv pracovat. Kdo z developeru neni schopnej nebo je linej tak vyhodit a nahradit. Vim se ze to lip rekne nez provede ale linej a neschpnej team je tu stejne na hovno jako kdyby tu nebyl zadnej. Preskocit CATA je podle me blbost takze hura do prace. Fungujici CATA s pevnyma casama kdy se budou nahazovat vyssi a vyssi patche ziska pro anathemu dalsi 2-3 roky nez budou moct prijit pandy. Coz je furt lepsi nez rok wotlku behem kteryho odejdou i ti nejvetsi drzaci.
3) Vylepsit komunikaci s hraci. Vybrat lepsi PVP hrace a guildmastery PVe guild a oslovit je s tim ze AN tem potrbuje pomoct, spolecne pak urcovat priority oprav, vymyslet eventy , a bonusovy Qsty. Ne jako ted ze Nejaky GM neco napadne , napise to do Gm kofy a tam to hodnoti lidi kteri danymu problemu nerozumi a jako banus tu temer nehrajou , rly WTF.
Sever je jako firma a potrebuje stabini vedeni a team s vizi. To Anatthema rozhodne nema. Je tu par GM co se neco snazui delat a vetsinou jim dojdou sily driv nez se zmena staci procpat na svetlo.
PS: vratte mi muj zucet a dejte mi post Head GM
/peace