Na začiatok sa hneď ospravedlňujem za neodborné výrazy ale už by som to sem rada napísala.
Neviem či tu už bol niekde spomínaný problém s portálmi pri bossovi Valithria Dreamwolker ale úprimne, celých 40 strán sa mi čítať nechcelo. Keď sa to už nebodaj rieši tak ten príspevok berte ako bezpredmetný.
Problém spočíva v tom, že po wipe raidu na tomto bossovi a následnom druhom pulle už síce valina ide, ale akonáhle človek vletí do portálov, chýbajú tam tie obláčiky. Čím to je? Nehovorím, že sa to nedá dať ale na HC móde to tiež nie je prechádzka ružovou záhradou.
Rada by som vedela, či to tak má byť alebo keď nie, tak aspoň či sa to rieši ;)

