to nie je bugCitace:
Jediny velky bug je ten ze na 25 HC sdili timer valkyry a defile dycky ob defile to de a pak ho je oboje skoro naraz
http://www.youtube.com/watch?v=Fh7kQkQkLik -> 6:26 Val'kyr 6:30 Defile
Printable View
to nie je bugCitace:
Jediny velky bug je ten ze na 25 HC sdili timer valkyry a defile dycky ob defile to de a pak ho je oboje skoro naraz
http://www.youtube.com/watch?v=Fh7kQkQkLik -> 6:26 Val'kyr 6:30 Defile
Zkusit na PTR vsehcny zde napsane problemy s LK
valkyry- portovani snad opraveno, diky anonymusovi za vypozorovani KDY se to stava(ne,random mi fakt houno pomuze).
prechod do mezifaze a defile opraveno
valkyry se mozna spawnuji vysoko, ALE maji zvednuty hitbox,takze na ne dosahne i melee ze zeme, v tom priblem nevidim
Targetovatni si vyreste sami :)
Jak rikam,zadna oprava neni jista...nutno otestovat
U princu je bug ze kdyz Keleset zabije holy priesta tak skrz andela se bugne a evadne se. nevim jesli to funguje u vsech ale je to celkem snadno zneuzitelnej bug (u nas to bylo tak ze umrel tank, dalsi s agrem byl holy priest).
Lady : teď jsme šli ICC 10 HC a u Lady dostal MAIN TANK kterej byl 1. v aggru Mind control .. po vyjití z mind controlu měl 0 aggra (a na HC nejde taunt)
Lady : teď jdeme ICC 10 HC a Lady dala mind control na main tanka. Po mind controlu ztratil celý aggro a na lady nejde taunt ... na 25 HC by to mohl být fatální problém.
Dík.
grassel - Si si istý, že to je bug? , Teda , ja som to neoveroval, ale hoci teraz má už ICC 30% buff, oficiálna taktika na lady, vyvinutá počas doby keď sa lady dávala o čosi dlhšie, hovorí, že 2hú fázu, majú lady mať 2 tanci, kôli stacking debuffu. To rieši aj tento problém.
Toto nie je bug, (overené na WoWhead IRC -> screen)http://nemesisup.cz/files/public/irc...ebugging_s.png
Lady Deathwhisper sa má oficiálne tankovať s dvomi tankmi, aj kôli stacking debuffu.
Chci se jen zeptat zda někdy do budoucna chystáte opravit házení ohňů u Lorda tak jak mají fugovat, protože je hází přímo pod sebe tak to trochu znepříjemnuje. Přidám i odkaz http://www.youtube.com/watch?v=_mJ4ldbO7Nk&feature=fvst. Děkuji za odpověď
Lady Deathwhisper - Deathspeaker High Priest - nefunkční dotka Dark Reckoning
http://www.wowhead.com/spell=69483
Dotku to sice hodí, ale následný DMG už ne.
Lord Marrowgar - Cold flame stále háže od sebe kde stojí meelečka a dál. Správně viz. repost Faelona.
- Spiky stále nejde healovat
Upper Spire - Jedna z prvních pastí u vchodu nevykazuje činnost.
Proffesor Putricide - Červená ooza se nám naposledy na 10n zaměřila na člověka v obludě. Po doběhnutí nedala žádný dmg. Ale stejně třeba prověřit.
Sindragosa - Nevím jak na dalších módech ale na 10n při 3. fázi, kdy už Sindragosa nevzlétá neháže kostky.
Valithria HC - Po wipu se neobnoví obláčky.
Blood Prince Council - Kinetic Bomby nejde krom kořenů nijak zpomalit. Mělo by je to odhazovat. Což určitě víš.
-Conjured flame sphere si najde jednu nebo dvě oběti za kterou bezprostředně letí a jak kdy, ale většinou dává nehorázný dmg za sekundu.
Rekapitulace bugů - možná doplnit nějaké další.
EDIT: 28.4.2012
diky za aktualizovany report...
avsak opravim te v par bodech,v nekterych ses mozna vyjadril i spatne
Marrowgar : coldflame ma hazet od kruhu kde jsou meleecka(lepe receno za ne), v podstate za svuj hitbox
Upper spire pasti,na tu prvni se podivam, nicmene deaktivovat se samy nemaji
Sindragosu overte,ja mam hlaseno ze pouze v treti fazi nehazi kostky
Valina na HC - Oblacky se obnovovavt nemaji,to je spravne
Council resim delsi dobu a nevim co s nim