Vitej ve hre World of Warcraft ktera je cela o farmeni.
Printable View
Pravda. V tom případě asi bude poměrně těžké přilákat hráče. Lidi, kteří jsou unavení z dělání věcí pořád dokola nepřijdou zpátky protože teď tyhle věci můžou dělat kvůli jiným "mrkvím na klacku".
Hold kdo chce mit neco navic tak vzdycky musi udelat neco navic a obetovat svuj cas takhle to uz v tyhle hre chodi co si ja pamatuju od jak ziva pri farmeni honoru na TBC jsem umiral pac jeden item jsem nafarmil za tyden .. s prichodem wotlk se to zmenilo a vse zaclo ulehcovat ale to co chci rict je ze pokud ty mounty nechcete tak to nefarmete. Samozrejme i ja bych si pral litaci raketu pro dva lidi do tydne ale kdyz bych na tom videl litat kazdyho tak bych zase llital na moji frost wyrme :D
EDIT: jinak bych to asi shrnul a locknul :D navrhy padly: pokud to pujde tak udelat wotlk verzi transmodifikace, vice AC, lepsi eventy (nabrat event mastery) myslim lidi ze krom hadek a co kolik bude stat uz nic jineho nevymyslime :D
Příklad situace: Nechci mounty, vánoční světýlka na prdel ani velkou kýčovitou růžovou raketu mezi nohama a jsem ve hře úplně znuděný, protože jsem prošel všechno zábavné, co se projít dalo a i to co se nedalo. Co můžu dělat?
1. Vyhořet a seknout s tím
2. Jít hrát jinam
3. Jít hrát něco jiného
4. Zůstat ve hře kvůli lidem ale už bez nějakého extra požitku jen s malou nadějí, že přijde něco nového
Nebylo by špatné, kdyby GMka tenhle list trochu rozšířily o věci které by tu ty lidi udržely...
Edit - Trayy já bych to viděl takhle:
- K motivaci hráčů by byly nejepší nové PvP i PvE eventy s výbornou organizací, provedením a opakovatelnou hratelností - musí být velice kvalitní eventeří
- WotLK Transmog je nereálný.
- Chce to domyslet AC systém místo toho, aby se pořád jen tipovala čísla a GM zkoušeli, co odkývneme
Takže jsme se nakonec i shodli :D
Kolik chcete nový a převratný zábavy v x let starý hře...Kdo chce, si tu zábavu najde i v maličkostech a kdo ne, půjde hrát něco jinýho nebo začne chodit ven...
On napsal ze je to nerealny protoze nevi jak to funguje .. ja vubec nepochybuju o schopnostech nasich developeru a verim ze by NPC na transmog zvladli taky kdyz to jinde funguje viz ultrovo video.
hm jako ja bych se přiklaněl k děláni eventu někdo tady už psal že eventer uděla 1 event za pul roku někdy ani to ne a pak zase nic je to pravda za cely čas hraní na AN sem byl snad 2 eventy možná 3 nethiel "představují vám noveho eventera doufam že snim budete spokojení a bla bla bla" je tomu asi pul rok nwm přesně dodnes sem o něm neslyšel :D
Je to reálné a samozřejmě že to jde, to ví každý kdo aspoň chvíli pracoval s jakýmkoliv WoW emulátorem. Ale je to opravdu hodně práce. A ta se nevyplatí, pokud se z toho nebude radovat hodně lidí. HODNĚ. LIDÍ. Což znamená žádné šílenosti jako 1000 frostů a podobně. Spíš něco, co vyžaduje hodně snahy a zároveň ukáže malé radosti ve hře a nestane se rychle únavnou a nudnou cestou jen k vizuálnímu vylepšení, o které nebude zas tak velký zájem, pokud se to neudělá "správně" a zas to budou mít jen top nolifeři.
A to by nebylo dobře. Snažíme se tu udržet lidi, ne o to aby si pár elitistů namastilo svoje internetové...
Já jsem byl vždy zastáncem toho že by se mělo dělat dost kvalitních eventu.
na AN byl poslední event byl v únoru.
Problémy jsou dva 1) Nejsou lidi 2) když jsou lidi a dobrý nápad tak hráči nemají zájem
Jako dobré a kvalitní zpestření hry by byl např. Cross-realm v battlegroundech to na CZ/SK scéně nemá nikdo.
Citace:
Blizzard už odbourává hranice mezi realmy tím, že uvedl do provozu systémy jako cross-realm dungeony či battlegroundy, nyní chce něco podobného udělat i s normálními zónami (zejména startovacími). Takže když bude nějaká zóna prázdná, systém z ní automaticky udělá cross-realm zónu a vyokamžitě bez jakékoliv nahrávací obrazovky pokračujete dál.
Nethiel eventery nechce, protože vždycky supportovali buď sebe nebo někoho jiného a na abych k eventerovaní ještě musel chodit na world, na to nemám nervy. Popravdě nemám už ani chuť něco pro server/GM team dělat když Nethiel ani Faelon nebyli SCHOPNÍ ani odepsat na přihlášku, kterou sem napsal - úkaz, jak GM hraje pro hráče, ukázka ochoty a ukázka co si GM team myslí o hráčích, kteří nejsou tak známý jako třeba Peace, Ancábl atd atd (čest výjímkám), ale věř tomu, že zájem jsem o post eventera měl