-
http://www.youtube.com/watch?v=kmkVAIncgvY
http://www.youtube.com/watch?v=p7QuXY7sZVg
Včerajšie ICC10HC, na 25HC priletela nešla targetnúť a na ďalšom ICC10HC priletela, kukla sa a odletela. Gunship sme dali, horďácka ľoď odletela, ale my sme zostali stáť na mieste, tak sme spustili znova a padol server.
-
-
stačí si od nich stoupnout trošku dál :D pak to jde dmgovat normálně
BTW ICC je progressovatelné, jen je to trošku hard mode
-
ani když od nich stojím dál píše mi to že jsou za texturou... takže tam musím běhat dokola jak **** aby se mohli dmgovat
to Josy: po lady jdete deathbringera a gunship si nechte až když půjdete na sindru takže vymlátit trash u sindry čekat až přiletí a hurá na gunship poté by měla sindra normálně fungovat
-
icc10 normal
professor -
po zabití zůstane na tankách ten poison,
pokud se objeví zelená óza a při tom mezifáze, tak to zabije celý raid
sindra -
draci před ní nepřiletěli
valitrie -
buglý kombat po fightu, ale aspoň na 10ce normal už pro healery se obnovují portály
-
LK 25 HC
Problém s Raging Spiritmi z druhej Transition fázy x Frostmourne room naďalej pretrváva - Keď ideme v tretej fázy do Frostmourne roomky a spirit alebo spiriti ešte žijú, naskytajú sa problémy:
Buď spiriti ostanú vonku ako majú, ale doplnia si HPčka, ostanú neviditeľný a pre tanka je celkom ťažké ich natiahnuť (zatiaľ niekoho zabijú)
Alebo, spiriti pôjdu s nami aj do Frostmourn rookmy, kde 2x Shrieknu, daju IK bezbrannemu healerovi, ktory sa snazi prehealovat padajúce bomby, LK dostane Enrage a potom to kriesime, väčšinou bezúspešne
-
LK 25/10 n: V tretej fazi problem u spirita v Harvest Soule. Spirit ma totiz abilitu ktora sa vola Soul Rip. Tuto abilitu by malo ist interruptnut/stunovat lebo ked sa tak nestane Terenas zomre a vy spolu s nim.
Zial skusali sme obidve varianty a spirit je proste immune cize ak ste dps nemate sancu prezit lebo to nestihnete...
-
Soul rip vyresen nejspise,uvidime po padu
-
Sindragosa:
1) V posledni fazi pravidelne oznaci hrace kostkou a zaroven zacasti blistering cold pri kterem si vsechny pritahne pod sebe (I hrace na ktery je oznaceny kostkou).Vysledek je vetsinou to ze jsou vsichni zamrazeni pod sindrou,resetne se na 80%,mezitim lidem spadne kostka a davaji si fight znovu.To se stane v tech lepsich pripadech.
2)Horsi pripad se stane kdyz se projevi bug blistering coldu.Neni to nic hrozneho nebyt problemu cislo jedna.Dost casto se stava ze je blistering cold selektivni v tom koho si pritahne a koho ne.Nekdy jde cely raid,nekdy pulka raidu,nekdy si pritahne jen 3 lidi z raidu a nekdy cely raid az na 2-3 lidi.
Lich King
1) Prechod do mezifaze se buguje.V momente kdy casti Remorseless Winter se rozhodne ze not a single fuck should be given,sam sebe interuptne a zacne castit Defile.Coz vede k tomu ze mezifaze vypada dost silene.
2) Valkiry:D Porad se spawnujou ve vzduchu,na 10tky to neni problem,na 25tky uz to trosku problem je.Daji se velice spatne targetovat,dosahnout toho pres Tab je dost tezke,ale nic co by nevyresilo macro.
Skutecny problem zacina v momente kdy je chce clovek dostat dolu.Reknu to ted nejjasneji jak dokazu,Stun je stale random portuje!!.Hodil jsem repetance na valkiru nad LK a objevi se 5 yardu za okrajem,hodim hammer of justice na valkyru nad LK a portnene ji to 5 yardu pred okraj.
Troufam si rict ze jsi na nich neopravil temer nic,jenom jsi zmensil sanci na kriticky fail (asi tak o 10%) a je fakt ze pokud je stun instantne neposle za okraj tak zustanou na zemi.Takze cekame na pokus cislo 6,nicmene uznavam ze je to zatim nejblize oprave od te doby co jsi je zabugoval.
3) Pokus cislo 6.Ciste subjektivni nazor,ale popravde nechci cekat dalsi mesic a neco nez se objevi velky patch ve kterem se doctu ze se opet pokousis opravit valkiry.Tohle si zasluhuje vlastni hot-fix a taky si to zasluhuje tvuj plny FOCUS,zadny Ulduar prvni patro atd.Proste opravit Valkiry pac uz je to tezce lame,dat tuhle kapitolu anathemy konecne za nas a pak se venovat blbostem jako Ulduar:).PROSIM PROSIM PROSIM
P.s. Ten anti alt+f4 feature je genialni kdyz se bugne combat po Svalne:)
-
S temi valkyrami tezce nesouhlasim neni to tak zli jak vylicujes naopak se spis divim ze to pomerne de staci akorat s tema stunama pockat nez naky addon zahlasi ze valkyra ma dotycne hrace a pak to de krasne.
Jediny velky bug je ten ze na 25 HC sdili timer valkyry a defile dycky ob defile to de a pak ho je oboje skoro naraz