Zdravim,
chci se zeptat, proc je spousta veci u AN fun vendoru binds to account, tak proc nejsou i anathema credity BtA?
Nevidim v tom logiku :usmev:
Printable View
Zdravim,
chci se zeptat, proc je spousta veci u AN fun vendoru binds to account, tak proc nejsou i anathema credity BtA?
Nevidim v tom logiku :usmev:
Ja bych ale rad slysel vysvetleni, respektive jake byly argumenty, o kterych GM team jednal. Pokud maji rozumne zaklady, tak ok, ale pokud to byly argumenty typu, lidi by to bugovali, tak ty jsou zcestne, protoze bugovani je zakazane.
Hlubsi myslenka byla v tom, ze vy trestate 95% poctive populace kvuli 5% lidi kteri buguji. Vyborny pristup. Priste cti mezi radky, nez zacnes shazovat rozumneho cloveka.
Katana, tvoje vystupovani mi prijde docela detinské a nevhodné.
Nevim zda ti spolu s barevným nickom pribudlo aj Ego, ale predtim nez neco napises,.. 2x se zamysli nad tim, co vubec plácneš.
Naražim tim ne jenom na toto, ale aj na topic o snizovani dmgu rogun.
Byli tam sotva 4 odpovede absolutne rozumné a k tématu a ty začneš psát,.. jestli se tam lidi chteji hádat, tak to nelockneš, ale zmažeš a rozdáš warny.
Mal by si sa nad sebou trošku zamyslieť a hlavne nad svojim vystupovaním. :ehm:
5%? si jenom myslis
E: zanzara, procti si nejdriv starsi temata, dopadaj hadkama vzdycky. navic potom co tam napsal reflex
Mne ten jeho post prišiel absolutne normálny, prihliadnúc na to, že neni slovak ani čech a google translator ne všetko preloží tak, ako by sme chceli ;)
nejde o to, co presne napsal, ale ze tam vubec zacal psat, protoze se zacnou hadat vzdycky
Ano, kazdy 19cty clovek (pri predpokladu ze by bugovalo 5% lidi) by bugoval AC jako o zivot, to mas ale pekny pohled na lidi na serveru, mas vubec zajem nam pomahat, nebo jen ztezovat zivot? Ja mam na acc 4 postavy, na kazdy mam cca 110 AC a na kazdy jsou mi UPLNE k nicemu, protoze tu vec, kterou chci a stoji treba 500 AC, nemuzu koupit, ale jak to udelam na jedne postave, tak si ji muzu poslat na jakoukoliv postavu... a ja se ptam, kde je logika, kdyz jsou ty itemy BtA
katana, pomylil si si sekciu, gigafun je o dve nizssie, ak sa chcete hadat, tak si bezte tam...
Presne kym nasetris na jednu vec prejde 216159413164 dni, je to dobry napad. A urcite by sa zvysila aktivita na RDF a RBG atd, bolo by to len +, proste lepsia motivacia nieco ist...
Argumenty ne hádky prosím...
Celý systém Anathema Creditov je nedomyslený... 3% na 3 AC pri BG a 3% pre víťazov v 2v2... Takže zo 100 aren alebo 100 BGčok mi "dropne" 9 AC... Amani War Bear stojí 500 AC, Spectral 1 000
Ako tak počítam na Amani War Beara treba odohrať 5555,55 BG, vyhrať 5555,55 aren v 2v2, alebo urobiť 125-krát Daily PvE/PvP... Na Spectrala 2-krát toľko
Príde Vám to normálne?
Osku jestli sem tě pochopil dobře tak - procentuální šance na drop se nesčítá tak, že bys po pár BG měl drop chance 20%. Je toho třeba hodně udělat na ty mounty, to jo, ale oni taky nejsou obyčejní jak krávy v elwynnu, takže se klidně credity můžou zrušit a nemusí být žádní mounti :)
Ja abych něco dodal tak určo souhlasim z oskem na AN hraju už rok a pul a nemam jediného mounta za AC protože se tak blbě shaněj maj to jen ti co si to nabugovali při bludišti... nebo vyhrali nějaky event popř dokončily takže ja bych byl taky pro nějak zvyšit ty % nebo dal nějake q at už weekly nebo daily prostě at to je lehči beru v potas že mounti jsou to vzacni ale 1000ac .? řekněte mi kdo to našetřil a koupil podstivě nějakeho mounta klidně mu dam svuj acc..
Ale ty mounty a itemy za AC nemají mít všichni, v tom je ta pointa... Něco pro jejich získání musíte udělat.
Zvednem "drop" chance, za měsíc to bude mít pulka serveru a na foru zase bude topic se stížností, že nemáte pro co jiného chodit a že je na serveru nuda, cg vám ;).
Raikine jak ja to vidim, tak podle me to vypada tak, ze ty mounty nema mit nikdo. Jak psal Osk nahore, tak za 33 BG dostanu 3 AC (a navic je uplne jedno jestli vyhraju nebo prohraju WTF), za 33 VYHRANYCH aren dostanu dostanu taky 3 AC.
Tedka to vezmem z pohledu hracu AN.
1) Typ - magori
--- hrac do zajde denne az 10 BG (coz sezere tak 4 hodiny cisteho casu), tak ma 32% sanci, ze mu padnou ty 3 AC
--- k tomu pak vecer, kdyz nekdo bude logovat proti full WF lidem zajde treba 30 aren (to zabere s logovanim a cekanim na otevreni vrat, ktere by se dalo urychlit podobne jako na AT) tak 3,5 hodiny. K tomu musime vzit v potaz, ze treba pulku aren vyhraje a pulku prohraje. Takze za 15 vyhranych aren je sance na drop AC 30%.
---- Suma sumarum, hrac, co stravil 8 hodin denne v BGckach a v arenach, ma za ten pronolifovanej den 62% sanci, ze dostane 3 AC :bravo:
--- takze kdyby chtel nasetrit na spectrala, ktery stoji 1000 AC, a KAZDY den by udelal za 8 hodin cisteho casu v prumeru 2 AC, tak by mu trvalo 1 rok a 136 dni, pri KAZDODENNIM 8-hodinovem otravnem farmeni AC.
A ja se ptam: Ma cenu vypisovat vubec sance na koupi techto mountu pro prumerne hrace, kteri za TYDEN zajdou 15 BG a 20 aren, nebo je vsem uz jasne, jak nemozne je poctive ziskat tyto mounty pri stavajicim systemu.
Ja opravdu nevim, na co GM mysleli, kdyz se urcovali ty raty. Pocital to vubec nekdo, nebo jste rekli: Tak treba 3%
Pořád je to lepší, než to bylo předtím. Každopádně k tomu přípočítej takové ty eventy typu bludiště, skákačka atp. Kterých je sice málo, ale přestou jsou a konají se.
No vidis to, ja uplne zapomnel, kolik eventu za rok tu probehne a kolik z nich dokaze prumerny clovek, ktery nejdriv ma cas rekneme na skakacku a pak uz na ni nema ani cas a ani nervy, jich dokaze splnit. Muze sem prosim nekdo hodit seznam dosavadnich eventu za rok 2012 (posleze za rok 2011, aby se dalo lepe kalkulovat)? Nejsem si totiz jist, jestli mam odecist u hrace typu ,,Magor (viz vyse),, ze sve odmeny dostahne o 50, nebo 100 dni drive a u ,,prumerneho hrace,,(ktery udela cca 3 AC tydne, coz je 0,43/den) to je stejne, ale prumernemu hraci trva nasetrit na spectrala 6 let a 109 dni. Takze nolifer dostane sveho spectrala za 1 rok a k tomu par desitek dni a prumerny hrac ktery udela rocne z eventu treba 100 AC dostane sveho spectrala asi tak za 4 roky a zapomnel jsem zminit, ze prumerny hrac wowko ani 4 roky hrat nebude.
Omlouvam se, ze jsem tady musel takto nabouravat do systemu distribuce AC kreditu, ale doufam ze moje agrumenty jsou natolik silne, ze vidite ze dosavadni system je spatny a absolutne nepromysleny.
Proto navrhuji nasledujici zmeny:
PUVODNI
Novy:Citace:
Kde Šance Kolik Podmínka
RDF HC 5% 5AC při dokončení
RDF N 3% 5AC při dokončení
RBG 3% 3AC všichni
Arena 2v2 3% 3AC vítězové
Arena 3v3 4% 3AC vítězové
Arena 5v5 5% 5AC vítězové
Daily PvE 100% 4AC při dokončení
Daily Pvp 100% 4AC při dokončení
TBC Raid 5% 5AC main boss
TBC Dungeon HC 3% 3AC main boss
Classic Raid 5% 3AC main boss
Ten system, ktery navrhuju ja je:Citace:
Kde Šance Kolik Podmínka
RDF HC 100% 1AC při dokončení
RDF N 75% 1AC při dokončení
RBG 100% 2AC Vítězové
RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota)
Arena 2v2 100% 1AC vítězové
Arena 3v3 100% 2AC vítězové
Arena 5v5 100% 3AC vítězové
Arena 2v2 37% 1AC poražení
Arena 3v3 32% 2AC poražení
Arena 5v5 27% 3AC poražení
Daily PvE 100% 10AC při dokončení
Daily Pvp 100% 10AC při dokončení
WOTLK RAID N 50% 1AC Boss
WOTLK RAID HC 100% 1AC Boss
a) Motivacni - kdyz lidi uvidi, ze jsou poradny sance na drop AC, tak to pomuze v chozeni BG a RDF, logovani aren a celkove to podpori jak PvP, tak PvE
b) Zohlednuje cas a usili stravene danou akci - coz je nejdulezitejsi.
c) Umoznuje i prumernym a lehce nadprumernym hracum ziskat pekne odmeny a nemusi hrat za jednu postavu ani nekolik let (Stavajici system pocital s tim, ze prumerny hraci budou hrat svou postavu vice jak 4 roky a nebo vubec nepocital s tim, ze prumerny hrac by mohl neco jako vec za 500-1000 AC koupit).
d) JE NUTNE U TOHOTO SYSTEMU ZVYSIT CENY:mountu, kteri maji byt opravdu rare, napriklad na trojnasobek az ctyrnasobek, ale u ostatnich itemu jako jsou peti, oblecky a ostatni kravinky, se to muze nechat, to prece jen zpestruje hru.
Chci znovu zduraznit, ze je nejdulezitejsi, aby lidi nevideli sanci, ale jistotu, ze dostanou svoje AC za snahu a take znovu zduraznuji, ze se to ZNACNE projevi u vyse zminovaneho bodu a)
Doufam ze to GM zvazi, rad pomuzu s vypocty cen itemu za AC, ale pouze, pokud se zmeni sance na drop AC podle motivacniho zpusobu, ktery navrhuju ja.
PS: stale si stojim za nazorem, ze AC by mely byt BtA, hlavni argumenty jsou, ze dropnute AC nebudou zbytecne lezet nevyuzite na ostatnich charech (prece kdyz uz neco vyhraju, tak chci mit moznost to vyuzit a ne abych promrhal ty mizive dosavadni sance na postave, kde ani nebudu mit sanci je na nic co mi udela radost pouzit)
Ceny se menit nemohou, jsou totiz zapsane v DBC a je jenom nekolik hodnot, z nich 1K je maximum...nelze vytvaret nahodne hodnoty
to ale prece neni problem, muze se vytvorit item, ktery bude nadrazeny itemu AC a bude se dat napriklad smenovat v pomeru 1:50, a tim by bylo vyreseno. Pak by se to tedy dalo udelat, ze spectral tiger bude stat treba 50 Anathema Gobletu (nevim treba goblet aby se nepletla s nicim zkratka AG) a 1 AG se bude dat koupit za 50 AC
F U C K I N G S M A R T =)
Cokoliv, co se da smenit se da bugovat. Cim mene custom itemu, tim lepe.
pri smenovani itemu za item jsme porad limitovani DBC souborama,ktery tyto ceny vytvari..jeste jednou NELZE vytvorit jkaoukoliv cenu(krom ceny za goldy).
Pokud chces navrhni odmeny tak, aby ceny zustaly jak jsou ted...zvednou se nedaji a jak rika nethiel,cim mene custom itemu tim lepe
Kdyz rikas smenit, tak myslis tradovat mezi hraci? Pokud ano, tak to ale znamena, ze se daji tradovanim bugovat i AC, takze kdyz k tomu pridas AG, tak tim nezmenis vubec nic, proste kdo to bude chtit nabugovat, ten si to nabuguje a vy si ho pak najdete, ale jak rikam, prece nechcete trestat vetsinu kvuli mensine.
Asi to nechapu nebo ty nechapes me, jako ze ty itemy u Glooma stoji 50, 100, 250, 500 a 1000. Jine hodnoty, ktere se netykaji goldu nejdou vytvorit a proto rikam. Vytvorme item (AG) ktery se bude dat koupit take u glooma a bude stat ... ted je otazka kolik... jsou ty hodnoty co jsem vypsal vyse jedinne, nebo je i 25, nebo 10 a tak?
kdyz irkam smenit myslim u vendora trade..
Prosim o tu odpoved na otazku, jake hodnoty zvlada databaze pokud se jedna o negoldove hodnoty a znovu zduraznuju, AN potrebuje jistoty, ne sance a nezakazovat veci kvuli mensine, ale jit naproti vetsine.
Hodnoty AC zvlada 1,5,10,25,50,100,250,500,1000
Hodnoty jineho custom itemu nezvlada zadne,protoze DBC to nepodporuji
No tak ted mi ale rekni, jestli souhlasis s tim, abych s vasi spolupraci vypocital pri ratech, ktere jsem uvedl, vhodne ceny itemu, ja totiz vubec nevim (ale podle vasi otevrene reakce doufam ze ano), jestli souhlasite s tim, ze motivace(vysoke % dropu) je to nejdulezitejsi
Moc se mi nelíbí až jak moc vysokou drop chance jsi uvedl... Teda ne u všeho, ale u většiny. Určitě bych byl za sebe pro zvýšení dropu AC, ale ne tak markantního, jak jsi napsal.
Upravená má verze:
RDF HC 66% 1AC při dokončení
RDF N 33% 1AC při dokončení
RBG 66% 2AC Vítězové
RBG 50% 1AC Poražení/remíza(sota)
Arena 2v2 66% 1AC vítězové
Arena 3v3 66% 2AC vítězové
Arena 5v5 66% 3AC vítězové
Arena 2v2 37% 1AC poražení
Arena 3v3 32% 2AC poražení
Arena 5v5 27% 3AC poražení
Daily PvE 100% 5AC při dokončení
Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss
Raikine ja stale argumentuju tim, ze pokud lidi nebudou mit JISTOU motivaci neco chodit, tak to proste chodit nebudou. Si vem jak to zvedne chozeni aren a to nejen 2v2. Lidi tedka nechodi areny kvuli tomu, ze pokud nejste full WF a nebo ultra mega skilly, tak nemate sanci udelat nejaky rating, ale takhle alespon udelate AC, ktere hracum vykompenzuji nervy a usili, ktere museli vynalozit. Musis se ptat takhle: Je tu spousta lidi, co ma rekneme 5000GS, ty kdyz jdou do areny, tak si protivnikuv team rika: cekej tady, to dam sam. Kdyz se todle stane teamu ktery se rozhodl chodit areny ze to zkusi nekolikrat, tak se na to vykasle a v arene je uvidis jen v nedeli na prepocet a nebo az budou full WF doplnky a full furi set. Jenze kdyz tam lidi budou chodit i pro AC a to si pis ze budou, tak tam zacnou chodit i ostatni hraci, protoze AC tam budou chodit jak naequipovani, tak nenaequipovani hraci (kteri zrovna oblikaji a nestihli naequipovat, ale chteji to mit jako maina). A kdyz bude pro ,,lowEQ,, hrace sance ze tam budou casto potkavate take ,,lowEQ,, hrace, tak budou logovat vice a vice, budou potkavat vice teamu a ne jen treba anticombo na ne a tim se zacnou areny chodit vice. Proste to ma ohromne dusledky a to jsem uvedl priklad jen pro areny.
Ne to je spatne, hned ti reknu proc. Je totiz sance, ze se muze po sobe sejit nekolik jevu po sobe, kdyz za vyhru team nedostane nic a za prohru ano, kdyz se todle roznese, tak to pusobi naopak demotivacne (reci typu: OMG co to je zapicovinu, ja vyhravama nedostanu AC a oni prohrajou a dostanou? na to seru - tydle reci se siri mnohem rychleji, nez dobre zpravy, a to prece nikdo nechce. Stojim si proste za temi sancemi, co jsem napsal, jedine co je treba zmenit, jsou ceny odmen,
Jasný, chápu co tím myslíš, ale není "artikl jako artikl" ...Tím myslím, že není důvod dávat 100% drop u RDF HC, kde máš i jiné zisky oproti arenkam, kde by se ten 100% drop hodil... Upravil jsem to:
RDF HC 66% 1AC při dokončení
RDF N 33% 1AC při dokončení
RBG 66% 2AC Vítězové
RBG 50% 1AC Poražení/remíza(sota)
Arena 2v2 100% 1AC vítězové
Arena 3v3 100% 2AC vítězové
Arena 5v5 100% 3AC vítězové
Arena 2v2 37% 1AC poražení
Arena 3v3 32% 2AC poražení
Arena 5v5 27% 3AC poražení
Daily PvE 100% 5AC při dokončení
Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss
tomu co tu oba navrhujete NEODPOVIDAJI ceny itemu... a o wintradech v arenach nebo bugovani bossu ani nemluve
ty itemy jsou tam hodne slusne na to aby se to dalo takto snadno farmit
celej koncept AC je postaveny na tom ze to nejsou itemy,ktere by dostal KAZDY, ale jen nekteri...
Ako čítam celé vlákno tak sa téma z BtA zmenila na raty dropu AC, ceny vecí za ne. Lenže som nikde nenašiel, či AC budú BtA (ak som to prehliadol napíšte číslo odpovede, kde to je uvedené).
OK faelone, jestli to znamena ze to nemam delat, tak to delat nebudu... je to skoda, ze jste si dali takovou praci s AC jen pro ,,nektere,, (bugery, nolifery, kteri si to dokazi nafarmit) a ne pro vetsinu populace.
Jinak raikine souhlasim se vsemi raty, az na:
RBG 100% 2AC Vítězové - stejny duvod jako u aren
RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota) - odmena za snahu a straveny cas v bg a cekanim na BG (cca 30 min)
Skoda ze se pravdepodobne nic z toho zase neuskutecni, protoze faelon v tom vidi jen nahravani bugerum, kteri si to mimochodem i pri stavajici situaci dokazou nabugovat (takze je to podle me zcestny argument)
Pokud je to vase posledni rozhodnuti, tak to locknete...
PS: pokud ano, tak pro me a nejen pro me, je to jen dalsi zklamani, protoze server mohl byt lepsi
mohla,ale to bude u jednoho npc 40q? nebo kolik tam je itemu?...mam tucha ze maximum je kolem 15
repeatable Q a moznost vyberu itemov, tusim ze maximalny pocet rewardov je 4+1 also receive. ale ceny by sa zmenit takto dali... nazvy Q by mohli obsahovat viacmenej rewardy
to by slo ...
navrhnete sem ceny
nejdriv bych se shodnul na ratech, pokud raikin a ostatni souhlasi s temito, tak se muzem posunout dale
RDF HC 66% 1AC při dokončení
RDF N 33% 1AC při dokončení
RBG 100% 2AC Vítězové
RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota)
Arena 2v2 100% 1AC vítězové
Arena 3v3 100% 2AC vítězové
Arena 5v5 100% 3AC vítězové
Arena 2v2 37% 1AC poražení
Arena 3v3 32% 2AC poražení
Arena 5v5 27% 3AC poražení
Daily PvE 100% 5AC při dokončení
Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss
PS: budou teda ty AC BtA, nebo ne, to take hodne ovlivni ceny
udelame to jinak...ceny zanechame,procenta zvedneme(jeste se uvidi o kolik),
ale do aren uz jenom kvuli wintradu nedam vice nez 30%(Maximum)
areny se maji chodit kvuli ranku a cenam za ranky a urcite prestizi a ne farmit tam nejaky custom item.
RDF a RBG zvednout muzeme nejspise trochu vice.
Do raidu k vybranym bossum bude taky urcita sance, ale nepocitejte s tmi ze si projdete naxx(10 + 25) a budete mit 30 AC.
Takovymto tempem by tu za dva tri mesice byl topic ze neni co kupovat a ze je malo odmen.Dalsi krok k vetsimu funu.
BtA jeste probereme v tymu, dame vedet