Server je sice offline, ale než nám ho mistrové nahoře zprovoznění pojďme zatím vybrat jméno nového města, které nám za poslední tři dny vyrostlo na velikost stávajícího města. :)
Zde pište všichni vaše nápady na název. (Prosím né žádné reklamní ani sebe propagační návrhy. Jinak to bude Coshboy Town. :lols: )
Napište každý třeba 3 návrhy a vyberou se nejspíš asi 3-5 co by se zamlouvali a uděláme anketu. :)
Coshboy a starosta (velka hlava) Happylochy.

