Když dám Ice Barrieru za mága před začátkem arény tak se mi po odstartování arény zruší musím teda znovu protočit global v dobu kdy už jsem dávno měl běžet na soupeře
Printable View
Když dám Ice Barrieru za mága před začátkem arény tak se mi po odstartování arény zruší musím teda znovu protočit global v dobu kdy už jsem dávno měl běžet na soupeře