Dobrý den,
včera v 13:55 jsem zasílal donate přes PayPal, která v pořádku odešla. Dosud nemám připsány NC. Vzhledem k tomu, že nemám přístup na Donate-reklamace, píši zde.
Děkuji za rychlé vyřízení
S pozdravem
Enorme
Printable View
Dobrý den,
včera v 13:55 jsem zasílal donate přes PayPal, která v pořádku odešla. Dosud nemám připsány NC. Vzhledem k tomu, že nemám přístup na Donate-reklamace, píši zde.
Děkuji za rychlé vyřízení
S pozdravem
Enorme
Zdravím,
už jsem opravil pro donory přístup do sekce.
potřebuji aby jsi tam vyplnil ticket. Musím to dohledat podle emailu který platil Paypalem https://forum.project-nemesis.cz/for...-probl%C3%A9my