Ahoj, mám návrh na snížení požadavků na rating za Deadly itemy. 1750-2050 rating mi přijde pro většinu hráčů naprosto nedosažitelných, ne z důvodu nedostatku herního skillu, ale proto, že ty arény bude logovat jen pár teamů.
Snížení ratingu, klidně i AP za zbraně, by mohla být i supr motivace pro logování arén.
:palec_nahoru:
