Dobrý deň, v utorok 16.04.2019 som posielal 8 donor sms (SR) a doposiaľ nemám NC, chcem sa teda opýtať, či ich vôbec dostanem, alebo je to nefunkčné. Ďakujem za odpoveď.
Printable View
Dobrý deň, v utorok 16.04.2019 som posielal 8 donor sms (SR) a doposiaľ nemám NC, chcem sa teda opýtať, či ich vôbec dostanem, alebo je to nefunkčné. Ďakujem za odpoveď.
Ahoj,
mohu to řešit ihned, ale napiš si to sem s informacemi které potřebuji.
https://forum.project-nemesis.cz/for...-probl%C3%A9my