-
DUNGEONY - Loot
V každém otevřeném dungeonu je loot v pořádném bordelu. Jediný loot, který je možné získat je ten z bossů, ale z trashe nepadají absolutně žádné itemy.
Dáme si příklad z Nexusu
https://www.wowhead.com/the-nexus#npcs
Teď si otevřeme random adda v dungeonu
https://www.wowhead.com/npc=26805/alliance-cleric
vidíme loot, který z adda padá...
Takže bych prosil, aby se na to někdo podíval, protože z mého pohledu jsou momentálně dungy ztrátou času...
A řekl bych, že tohle samé platí i pro Raidy. Jediné co občas padne jsou nějaké BoEčka...
-
Chápu, že toto úžasné core nepodporuje připojení lootu k NPC, tak to když tak lockněte a napište "neřešitelné"... :respekt:
-
Ahoj,
určitě se tady k tom dev vyjádří.