Pokud nahodím a vyhodím shadowformu, tak nejde vycastit znovu, protože se shadowforma hodí na cooldown až do té doby, než resetuji celou hru - viz screen. (není to žádným addonem)
https://ctrlv.cz/shots/2019/04/15/gi3K.png
Printable View
Pokud nahodím a vyhodím shadowformu, tak nejde vycastit znovu, protože se shadowforma hodí na cooldown až do té doby, než resetuji celou hru - viz screen. (není to žádným addonem)
https://ctrlv.cz/shots/2019/04/15/gi3K.png
Diky za report. Vyzkousel jsem to ingame a stalo se mi totez.
Mobové ubírají stacky Inner Fire i přes Power Word: Shield
Shield absorbuje dmg, tzn. neměly by se ubírat (na offi to tak fungovalo)
Viete vyskúšať či sa to stane, keď spamujete Shadowformu?
@Hankys duplicita Inner Fire s PWS má vlastný topic.
Shadowform bude fixnutá po najbližšom builde core issue #44