ahoj,
4.4 som si nadotoval svoje konto s 200NC vsetko bolo ok aj som ich tam videl. teraz ked sa lognem tak tam vidim 0NC vie mi stym niekto pomoct
dakujem
Printable View
ahoj,
4.4 som si nadotoval svoje konto s 200NC vsetko bolo ok aj som ich tam videl. teraz ked sa lognem tak tam vidim 0NC vie mi stym niekto pomoct
dakujem
Ahoj,
posílal jsi donate i když nebylo zprovozněné.
Vyřešíme to zde https://forum.project-nemesis.cz/for...-probl%C3%A9my
Tam napiš ticket.