-
Informace
Ahoj, pardon že zase obtěžuji, ale chtěl bych se zeptat co se vlastně stalo se serverem ? Že už tady skoro nikdo nehraje. A ještě bych se chtěl zeptat proč nejede Webshop, hráčské rozhraní, atd. Dižtak se omlouvám, ale ve hře nikdo není a tak píšu sem.
-
Ahoj,
měnila se konfigurace serveru a pár věcí se nedodělalo, ale napraví se to.
Ohledně herního serveru, hráču je málo a to všude v CZ/SK
Nostalgičtí hráči zde mají pořád své postavy. Hlavní problém je ten že developeři nejsou a asi ani nebudou.
-
Díky moc za informace a ještě bych se chtěl zeptat zda pojede Webshop ? :-)