Zdravím,
za den 24. 03. 2017 jsem nedostal odměnu za žádné hlasování. Hlasoval jsem cirka desetkrát, nevím, ale jelikož jsem zrovna přesáhl další stovku hlasů, tak bych odměnu rád dostal zpětně.
S pozdravem
xxx
EDIT: Před půlnocí jsem odměnu dostal. To jsem hlasoval, když jsem byl online.
