Ahoj, mám jen jednu otázku.
Bude ještě někdy Pixelmon server nebo už ne, protože teď ti pokémoni letí tak si myslím že by bylo fajn to znovu obnovit.
Printable View
Ahoj, mám jen jednu otázku.
Bude ještě někdy Pixelmon server nebo už ne, protože teď ti pokémoni letí tak si myslím že by bylo fajn to znovu obnovit.
Ahoj, Pixelmon Pokémon server měl na starosti Raven a šel víceméně úplně mimo Minesis. Raven se zde už neobjevil rok, tudíž by se o daný server neměl kdo starat. V budoucnu po prázdninách uvidíme jak to bude fungovat celkově dál.