-
Projekt
Stavím hrad Bradavice z Harryho Pottera. Na tuto stavbu potřebuju větší residenci a tak jsem se rozhodl že napíšu na forum jestli by to nemohl být projekt. Stavbu mám už rozestavěnou tak bych nechtěl aby mi ji někdo rozgriefoval. Hrad bude volně k prohlédnutí pro hráče.
Předem děkuji za vyřízení žádosti, jirkaaasa
-
Ahoj, nějaké další info ohledně stavby (materiál, velikost resky atd.)? Díky
-
Materiál, i když ho bude potřeba dost si obstarám a velikost resky bude asi tak 300x300 (teda myslím, možná trochu víc, to potom až mi budete dělat resku uvidíte)
-
Ahoj,
Prosím o upravení žádosti dle předlohy - doložit screeny, pozici na dynmapě, z jakého materiálu to je a tak dále. Vzor najdeš ZDE
Díky!
-
-
Pokud nebude stavba pro soukromé účely a bude tedy projekt (port ze spawnu), tak povoleno. Požádej MODA o vytvoření residence.
-