-
Koloseum
Ahoj, rád bych požádal o rezidenci 320*320 na veřejnou stavbu kolosea.. Jednalo by se asi o největší stavbu na serveru a zároveň jen ze Sandstone..:)
Foto 1. ZDE
Foto 2. ZDE
link na dynmapu
A také bych chtěl požádat všechny hráče.. Jestli by mi nepomohli a nedarovali mi nějaký ten sand, Sandstone.. padne na to hromady..[/SIZE]
EDIT: + tam bude ještě nějaký stonebrick nebo clay..
-
-
Tučo jsi lhář, a tak Ti nic nedaruji, protože píšeš - zároveň jen ze Sandstone!!!! - , ale dle obrázku to není pravda :-D vnitřek je kamenej :-D
-
To máš Pravdu Stubby.. :D ale takhle napohled to je jen sandstone.. A ano je tam i kamen.. :D a dřevo.. :D abys teda neříkala že jsem lhář.. :D
-
Povoleno pod podmínkou, že stavba nebude z vnějšku ani z vnitřku postavena pouze ze sandstone. Označ si body residence a napiš si o ni moderátorovi.