AHoj chtěl bych se zeptat jestli by po domluvě s člověkem který spolupracuje s VIp nešlo zaplatit pomocí PSC (paysafecard) Děkuju za odpověd s pozdravem Buros :)))
Printable View
AHoj chtěl bych se zeptat jestli by po domluvě s člověkem který spolupracuje s VIp nešlo zaplatit pomocí PSC (paysafecard) Děkuju za odpověd s pozdravem Buros :)))
https://forum.project-nemesis.cz/sho...634-VIP-Za-PSC
Jak psal majitel serveru - nešlo. :lock: