Zdrávím mé jméno je Honza ale lidé mě znají pod přezdívkou Buros a chtěl bych se zeptat jestli by se po doluvě s majitem servru šlo získat VIP pomocí PSC(Paysafecard) . Děkuju za odpověd s pozdravem Buros . :)
Printable View
Zdrávím mé jméno je Honza ale lidé mě znají pod přezdívkou Buros a chtěl bych se zeptat jestli by se po doluvě s majitem servru šlo získat VIP pomocí PSC(Paysafecard) . Děkuju za odpověd s pozdravem Buros . :)
Bohužel nešlo, již jsme to tu řešili.
:lock: