Ahoj, dnes, 21.1.2016, asi v 17:15 jsem se na server přihlásil za svůj nick avšak se zapnutým CapsLk, tedy GILES8820 (jak jsem se později dozvěděl server nedělá rozdíl mezi velkými a malými písmeny, bohužel), ihned jsem byl upozorněn Corpusem, že mam po penězích, a tak se na vás obracím s prosbou o jejích vrácení, pokud je to možné. A jestli by také šlo tuto chybu alespoň částečně odstranit.
Stav po přihlášení, před relogem.
Předem děkuji za vyřešení.

