Veřejný projekt Manhatten - lowbateryman , JapaQ , nahodní otroci
Zdravím A-team a pravděpodobně náhodné čtenáře,
rád bych požádal o veřejný projekt pod jménem Manhatten (nic s Eisenhowerem).
Jedná se co nejpodobnější , prozatím menší repliku části města New York,
avšak nemám v plánu do detailů ulice, ale aspoŇ se příblížit budovám , obchodům u silnic v přízemí nebo např. divadlu.
Odhadem si troufám říci, že velikost resky bude potřeba opravdu velká, možná bych časem zvětšil, samozřejmě s povolením admin týmu. +- sever jih 200x 400 východ západ
http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-877.jpg
Nyní menší popis obrázku.
Červené body společně s již postavenou budouvou znázorňují mrakodrapy. Postaven je zatím něco jako hlavní spawn, kde se návštěvník objeví a může si přečíst
informace napsané na cedulích. (materiál -> sandstone (všechny podoby a oak opracované dřevo + sklo)
Modrý bod značí +- 20 patrový hotel, nemá určitou funkci. ( materiál -> brick a hnědé opracované smrkové dřevo + sklo a sandstone slab na římsy)
Žluté body znázorňují památky , směrem na jih National Theatre a směrem na sever starou radnici(použitý materiál -> všechny možné podoby zakladního sandstonu a sklo, může to znít děsivě dětsky ale mužu vás ujistit že konečnný vzhled by mohl být mnimálně úchvatný ( sám jsem z této budovy nadšen))
Zelený bod znázorňuje Central park - nemám v sázet každy strom přesně jako v reálu ale tvarově se chci přiblížit co nejvce rybníku/jezeru v opravdovém
Central Parku a stezky se pokusím také trefit
Hnědé body - znázorňují tzv. ,,Town houses,, které se charakterizují různým vzhledem ale jsou spojeny zděmi a tvoří tak něco jako městskou zeď
https://www.google.cz/search?q=new+y...C74Hzv6RpC4%3D
Nyní bych se rád vyjádřil k důvodu proč zde nejsou screeny a ano vím, že to je podmínka , ale chtěl bych stavět podle reálné předlohy a proto mi připadá zbytečné vám posílat domky praktických stejných domů z fotek až na to, že budou v MC.
http://nemesisup.cz/files/public/fdsfsd.png Radnice
http://nemesisup.cz/files/public/fdsfsd-1.png Divadlo
Nyní k osobním informacím
Jsem lowbateryman :censored:
na mc serveru hraji už od roku 2011 (od 1.2.5 tuším) - od roku 2013 do 2015 jsem měl pauzu a nyná se vracím s novými nápady , snad v budoucnu realizovanými. Děkuji za přečtení :)