Zdravím .. ;)) Rád by sem upozornil na chybějící části setu u druida .. Jedná se o s2 a s3 části které chybějí ve Vendorovi :) takže pokud by to bylo možné a GM_T by to nevadilo byli bysme vděčni kdyby ste je tam dodali
Děkuju
Printable View
Zdravím .. ;)) Rád by sem upozornil na chybějící části setu u druida .. Jedná se o s2 a s3 části které chybějí ve Vendorovi :) takže pokud by to bylo možné a GM_T by to nevadilo byli bysme vděčni kdyby ste je tam dodali
Děkuju
Ahoj, myslím že jsi si spletl server :)