Dostal jsem ban za bugovani, jelikož se jedná o nedorozumění a dveře od eventu byly otevřeny tak jsem šel do eventu znova. Myslel jsem že je to na více životů
Omlouvám se za to že jsem šel do eventu znova.
Printable View
Dostal jsem ban za bugovani, jelikož se jedná o nedorozumění a dveře od eventu byly otevřeny tak jsem šel do eventu znova. Myslel jsem že je to na více životů
Omlouvám se za to že jsem šel do eventu znova.
Ub jsi dostal hned po skončení eventu. Doufám, že jsi si řádně nadělal do trenek a doufám, že s tou hlavou na špalku už začneš přemýšlet. Ban ti pravděpodobně smazal inventář a to nijak řešit nebudu. Děkuji za pochopení :)
Nebyl jsem v normal světě.
Již vyřešeno... :lock: