-
Návrh (výměna)
Ahoj, jelikož je příspěvek zamknut, chci se Celému A-Teamu omluvit za mé chování vůči pravidlům i vám. Ale už k věci, mám pro vás navrh. Je možnost zrušit trest v Jailu za ban na 7 dní? Jestli ano byl bych moc rád
Omlouvám se za spam ve fóru - předem děkuji za odpovědi
Snad se dá s vámi nějak rozumně domluvit
-Flann přeji příjemný den :)
Coshy souhlasím s tebou
-
Zdravím!
Omluva se přijímá. Po dohodě v A-týmu jsme rozhodli, že ti Jail zůstane. Snad tě naučí slušnému chování. Nezapomeň že už je to tvůj několikátý prohřešek a mám pocit že se to stupňuje. Pokud se příště opět nějak proviníš proti pravidlům, čeká tě Perma Ban bez jakéhokoliv varování! Začni jednat ve stejném stylu, jako jsi napsal tuto omluvu a uvidíš jak je snadné nemít problémy. ;)
-
Škoda že mi ten Jail zůstal. Ale i přesto děkuji
Ele souhlasím.
-