Ahoj!
Asi ste zabudli to čo som písal ,že sa mi bugli veci pri prechode do autoeventu. Tak tu píšem znovu dúfam ,že nezabudnete :D. Hlavne chcem nether star moje topánky To Hell and Back a muj luk bez mena. A to asi vše dúfam ,že mi to vrátite :D.
Printable View
Ahoj!
Asi ste zabudli to čo som písal ,že sa mi bugli veci pri prechode do autoeventu. Tak tu píšem znovu dúfam ,že nezabudnete :D. Hlavne chcem nether star moje topánky To Hell and Back a muj luk bez mena. A to asi vše dúfam ,že mi to vrátite :D.
tak co?
Hoj,
nerozumím co kde zmizlo a proč ? a kde si to psal ?
Chtělo by to nějaký detailnější popis, jak píše Jind...