-
Problém s regnutím :-D
Ahoj
Najskôr je to moja chyba ale nejde sa mi na novo registrovať.
Môže to byť tým ,že som zle napísal email a teraz to nejde alebo to môže byť tým ,že som to zo schránky omylom zmazal ale hľadal som to aj v koši a nenašiel takže neviem :D.
Tak prosím vás o pomoc.
No a ďalej čo som to chcel o áno presne pamätáte ešte na tie veci čo sa mi zmazali pri prechode na autoeventy? :D. Naposledy keď som palana videl online tak som mu o tom povedal ale on musel niekde ísť :D. A tak stále nemám veci tak bol by som rad keby som to dostal mal som so sebou: luk-unb.3 pow.5 pun.2 fla.1 inf.1 s Diamantové topánky ,ktoré boli darčekom od Flanna s menom To Hell and Back unb.3 dep.str.3 fea.fal.3 nether star a iné veci ale hlavne mi ide o tieto 3 :D. Neviem či mi uveríte ale krako otom vie ,že som o to prišiel sám písal ,že by mi to dal keby mal pravá. A neberme vám to ani za zle veď mate dosť prace ne každý z nás chodí do prace.
-
Az se dostanu k pocitaci(po 19hod), tak ti napisu zpravu na foru a vyresime to
-
Zkus se podívat na mail, který jsi měl přiřazený k účtu buggy08 na mapě 1.7.5 (pokud ses na něj tedy nedíval :D)
-
neboj tak blbej nejsem jo haku pockam neboj jdu se ucit :D
-
mas tam nastaveny email co posilal El_Juan, tak si resetuj heslo znova... uz by to melo jit normalne
-
-
Myslím, že vyřešeno, takže :lock: