-
agro
zdarvim mam ten pocit jenom ja ze kdyz chci tankovat nejakeho bosse tak jednou nemam problem s udrzenim agra a nekdy mi to prebira uplne kazdy ( nekdy i pres nastrel a to to delal porad stejne )
jenom by me zajimalo jestli s tim ma problem i nekdo jiny diky ( jakmile budu mit nejake video postnem ) bud mi ability a spelly delaji malo agra nez by meli nebo mam nekdy neco bugle jinak si to neumim predstavit ze jednou v pohode jindy problem
-
Mohol by si to upresnit - aka classa, aky encounter atd... Ja som hraval prot warra dlhu dobu a so samotnym aggrom som nemal nikdy problemy, stavalo sa mi ale ze boss si menil targety ako chcel (toch, hor...) ale to bude bug asi len niektorych npc.
-
v icc napr. princove nebo LK nekdy mi nestacil ani CD na taunt abych stihal brat bosse a jindy v pohode nvm jestli se buguji talenty ale mam pocit ze nekdy mi ty ability proste nedelaji tolik agra kolik by mely
-
Tak poradim ti jedine skusit respec alebo relog ked malo agrujes. Je pravda ze som icc moc netankoval ale je to normalne ze ti dpska trhaju aggro ked maju full bis geary a tocia 2x tolko ako na Cate, je to aj na nich aby si to agro strazili.
-
mozna to mohlo byt TD eventem kde se ti resetuji talenty coz mi nejak uslo :D