-
Darkmoon - Cards
Zdravím,
Nevyznám sa ale čo som pozeral na nete DARKMOON by sa mal spawnovať prvú nedeľu v mesiaci, bol som tam v sobotu (na všetkých troch miestach) potom v nedeľu (a to mi napisali že už bol) a aj dnes. Nejde mi to do hlavy prečo keď sa má spawnovať v čase hore zmienenom sa to objavilo oveľa skôr,podľa mna je to BUG, nejde len o môj problém ale viem o dalších hráčoch ktorý tiež čakali na nedeľu a nič. Prosím Vás o vysvetlenie ako to vlastne na Anathema s tým DARKMOONom je. ďakujem
-
Zdravim,
postrehla som tento mesiac podobny problem. Avsak vcera, ci predvcerom som v chat liste citala ze bol opatovne spusteny. Tak som si odovzdala quest ktory som mala. Ale tiez by ma zaujimalo ci sa bude spawnovat tak ako ma, alebo je nastaveny iny respawn.
Dakujem
-
Respawn time Darkmoonu se musí otestovat až na novém core. Minulou neděli byl spuštěn manuálně.