Ahoj zase nejde server nebo jde ale vždy to spadne nadalo by se s tím něco dělat ?
Díky Flann
Přeji příjemný den :)
Téma přesunuto do jiné sekce ....
Printable View
Ahoj zase nejde server nebo jde ale vždy to spadne nadalo by se s tím něco dělat ?
Díky Flann
Přeji příjemný den :)
Téma přesunuto do jiné sekce ....
Bohužel nastal problém s pluginem, server jsem zatím restartoval, takže se dá připojit. V tuto chvíli se danou situaci snažíme řešit...
Příčina problému byla odhalena, uvidíme zda řešení, které jsem jako opravdu aplikoval pomůže (doufám, že jo :D )
Palane bohužel ... furt mi to padá a nenačítají se Chunky ... takže to nejde :(
Mám otázku mimo témy -> prečo došlo k exponenciálnemu klesnutiu hráčov na tomto servry? (celý týžden tak 1-2 hráči max. online)
Protože teď ten server nejde no
Server online -> práve som sa napojil žiadnu chybu som nepostrehol
Ano ale mě nejde neboť se mi nenačtou chunky a padá to a nejsem jediný komu to dělá :)
Jinak Dobrou noc :) :D
Server by měl již normálně běžet. Jinak co se týká nižšího počtu hráčů: v červnu je pokles vždycky, zřejmě kvůli konci školního roku, nicméně během příštího týdne snad zahájíme nějakou kampaň na "návrat" hráčů.
server offline znovu