Mohu se zeptat co je za problém se serverem že se nejde připojit.Problém není jen u mě :boj:
Printable View
Mohu se zeptat co je za problém se serverem že se nejde připojit.Problém není jen u mě :boj:
mě to taky nefunguje a v menu serveru mi to ukazuje pingin
Admin byl informován.
Server je již online. Byla zaseknuta db a byl potřeba restart. :lock: