Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda bude dostupná nějaká záloha před nynějším výpadkem a do kdy přibližně bude vyřešen problém s disky?
S pozdravem Unbringer, uživatel domény destroyers.guildweb.cz
Printable View
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda bude dostupná nějaká záloha před nynějším výpadkem a do kdy přibližně bude vyřešen problém s disky?
S pozdravem Unbringer, uživatel domény destroyers.guildweb.cz
Všechny data jsou v pořádku, aktuálně se verifikuje nový RAID.
Jaká je momentální situace?
Od včerejší noci do přibližně dnešních 12-13 hodin opět fungovalo, ale zase nejde.
riesime to
Tak by to mělo být OK.
Zítra se budou na serevru pouze ladit některé věci, jinak te to online http://destroyers.guildweb.cz/
Díky moc,
snad už nebudou problémy s disky
Jen mi nějak blbě FTP připojení a zatím se mi nepodařilo sejít s Raikinem na TS
Prosím o lock, FTP funguje :lock:
Je možné, že je nějaký problém s DB ?
https://mysql.mameweb.cz/ mi zobrazuje prázdnou stránku
Už to jde.