Zdravim dneska som zabil LK na 10 n achievment The Frozen Throne(10 player) za ktory je odmena titul Kingslayer avsak ja som ho nedostal.Chcel by som poprosit o pridanie titulu.Meno Charakteru:Skillhunter
Printable View
Zdravim dneska som zabil LK na 10 n achievment The Frozen Throne(10 player) za ktory je odmena titul Kingslayer avsak ja som ho nedostal.Chcel by som poprosit o pridanie titulu.Meno Charakteru:Skillhunter
Nevidím tu žiaden dôkaz. Podľa armorov achiev máš, takže máš aj titul. Problém je v tom že si na 99,8% nevieš titul vyscrollovat. Takže si otvor char, tam kde máš na výber tituly si to otvor a vyscrolluj titul.
Já si spíš myslím, že ani neví, že se tituly musí zapínat. Zmáčkni char list (defaultně "c") a nahoře uprostřed máš scroll menu title, tak tak si vyber titul jaký chceš, pokud ho máš ;)