Dobrý den , chtěl bych uskutečnit event, s názvem Honba za pokladem , a chtěl bych aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí a tak jse pták , jestli by jste to nemohly dát na www , kdyžtak něco zaptalim :)
Printable View
Dobrý den , chtěl bych uskutečnit event, s názvem Honba za pokladem , a chtěl bych aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí a tak jse pták , jestli by jste to nemohly dát na www , kdyžtak něco zaptalim :)
Ahoj,
během zítra přidáme pravidla pro pořádání soukromých eventů.
Soukromé eventy pořádal již Darkamzik a (tuším) Padouch_ -> poplatek za umístění informací o eventu na náš web (1-2 dny předem) a facebook + portovací cedulka umístěná na spawnu ve hře je za poplatek 5000 $. Takže s touto cenou předběžně případně počítat...
:lock: