Zdravim, mam problem, kdyz se chci ve hre pripojit na vas server tak mi to pise ze se musim zaregistrovat na vasich strankach. Pritom zaregistrovany sem, tak mi povezte co s tim. :smutny::nasrany:
Printable View
Zdravim, mam problem, kdyz se chci ve hre pripojit na vas server tak mi to pise ze se musim zaregistrovat na vasich strankach. Pritom zaregistrovany sem, tak mi povezte co s tim. :smutny::nasrany:
Tak koukám, že je hráč již ve hře. Tak tedy zamykám :lock: