Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)
nazdar
ja by som sa chcel opytat, ci je moznost hrat minecraft na nemesis aj ked mam mac os.
problem je totiz v tom, ze kym fungoval spoutcraft, vsetko bolo v pohode a do hry som sa mohol lognut cez .jar spustac. neskor sa objavila ta chyba s nekonecnym natahovanim hry a po novom (navod som si nasiel na vasej stranke) mate k dispozicii len .exe subor, ktory na macu zial nespustim. skusal som si to vyriesit nejak cez net ale jedine co mozem je to, ze si cez oficialny MC launcher nahodim 1.6.4 verziu a mozem dat len demo play. to je vsetko. je teda nejaka moznost, ze sa na vas mc server este niekedy prihlasim a mozem dalej pokracovat v hre alebo skor nie?
vdaka ^^