Dobrý den,
pár dní nebudu na serveru tak mi prosím nic nerušte na forum a na web budu mít přístup ale na minecraft chodit nebudu.Jestli budete něco potřebovat napište to sem děkuji.
Printable View
Dobrý den,
pár dní nebudu na serveru tak mi prosím nic nerušte na forum a na web budu mít přístup ale na minecraft chodit nebudu.Jestli budete něco potřebovat napište to sem děkuji.
Rozbil se PC píšu z mobilu :D A teď jsem byl v Německu.
Na serveru budu okolo silvestru.A proč jsem Grunt ? :D
Do konce roku si vyřeš svoje město, prosím. Admin tým je proti tomu, aby byl Troysl majitelem, potažmo hlavním stavitelem města, když své prodal a souhlasil s tím, že o další město už žádat nikdy nebude. Proto do konce roku město vyřeš (urči nového majitele, případně dej město do dražby pokud na něj nemáš čas).
Troysl je z počátku spolumajitelem města tak za něj zodpovídá v případě mé nepřítomnosti.Město neprodám a na server se nemohu dostavit ani kdybych se rozporcoval.