-
Nábor - září 2013
Nábor UKONČEN!
Po delší době máme opět zájem přijmout nové členy do našeho týmu.Chceme obsadit následující pozice:
EVENTER pořádá pravidelné eventy. Tvou prací bude ca 3x měsíčně uspořádat event, pohlídat jeho průběh a rozdat odměny.
HELPER - radí lidem ve hře s otázkami ohledně nastavení a vytvoření residence, radí s obchody, nastavením jobs, home, apod...
NÁBORÁŘ - aktivně vyhledává a nabírá nové hráče. Tvou prací je psát na různá fóra, facebookové stránky, apod. a tam propagovat náš server. Můžeš také například natáčet Let´s play videa. Fantazii se meze nekladou.
DEVELOPER - pouze pokud si poradíš se serverem, pluginy, javou,...
Pokud se chcete přihlásit na některou z výše uvedených pozic, vyplňte pravdivě přihlášku a čekejte, zda se vám ozveme. Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/1Wxq...Pw_KU/viewform
Nábor probíhá od 31.8.2013 do
15.9.2013 20:00. Vybraní lidé budou kontaktování 18.-22.9.2013. Prosím berte na vědomí, že máme právo NEVYBRAT žádného kandidáta!
Dotazy pište na facebook, či do komentářů na webu!