za 1. teď máte spoustu reportů co nefunguje takže víte kde můžete začít ;)
za 2. pokud testy začnou tak za 2-3 týdny tak se hlásím, do té doby jsem na dovolené ;)
Printable View
za 1. teď máte spoustu reportů co nefunguje takže víte kde můžete začít ;)
za 2. pokud testy začnou tak za 2-3 týdny tak se hlásím, do té doby jsem na dovolené ;)
S dovolenim si pujcim napad jednoho cloveka od nas z G, jelikoz jak ho znam ten by to sem nikdy nenapsal.
za prve: Test by mel byt samozrejme verejny, a viditelne vyveseny. Idealne neco jako druhy/treti realm, jak je PTR.
a za druhe: Za kazdy bugreport by GM rozdavali nejake male odmeny. Rekneme v podobe AC. Jasne neni to nic moc, ale verim ze alespon nejake lakadlo to je.
Samozrejme v ramci bodu jedna vznikaji problemy podobne jako jsou ted na ptr, ze kdyz date hracum do ruky prilis prikazu zacnou jen delat bordel a nic z toho, a kdyz jim date prikazu malo, tak tam chodit nebudou, ale verim tomu ze s trochou ochoty a tvorivosti by nebyl problem podobne veci rychle vyresit.
Přechod na old core
Jak to bude s pokračováním prací na new core Vám Faelon jistě časem sdělí. Nejprve se musí vyřešit fatální crashe, což se nám zatím nepodařilo.
čo tak popracovať trošku na cataclysme, než nahadzovať nové core pre sto rokov starý wotlk?
+ nevidím opodstatnenie v nejakej pandarii, ak projekt nemá cata server... to ak by sa niekto chcel v hre, alebo jej príbehu posunúť, má ísť ku konkurencii si zahrať cata a potom sa vrátiť na nemesis pandy? .... think about it
tamker všetky veľké guildy na anatheme nemajú chuť logovať, lebo je to stále o tom istom... o pvp hovoriť nebudem... sami vieme, aká kvalita PVPčka tu je - a povedzme si, že drvivá väčšina pvp hráčov prestala to pvp na anatheme hrať z dôvodu nízkej kvality konkurencie (napr. ja), alebo prebehla na AT, ktorého pvp kvalitu anathema nedobehne (neberte to ako nejakú propagáciu cudzieho servera - nie sme z marsu aby sme AT nepoznali) (tí čo tu ostali hrať nejaké tie arény sú buď lamagy, alebo honiči svojho ega, akí sú len dobrí bez konkurencie), čiže na anatheme ostali hlavne pve hráči, ktorí už nemajú kam sa posunúť
to, že tu hrá ešte stále tých pár stovák nie je žiaden zázrak, ale len nejaký efekt zotrvačnosti, ktorý ale nebude trvať večne.... po čase ľudia prídu na to, že ich ten wotlk už nebaví
a znova by bol rozdiel v tom rozbiehaní cataclysmu - ma dmw sa iba mala začať budovať nejaká komunita, lebo tam ešte žiadna nebola ... prichádzali tam hlavne ľudia z AN, kde ešte tie výzvy boli nové.... konečne sa rozbiehalo ICC a lich king... jasné, že dosť veľa ľudí sa vrátilo späť na anathemu, mali tu aj svojich kamarátov, guildy, nemuseli začínať od nuly
na equilibriu už z hráčskej komunity nezostalo nič keď tam ten cataclysm dorazil - komentovať to nebudem - a cata prišlo na EQ iba chvíľu po spojení s AN ... postavy tam mali iba hráči, ktorí na tom EQ hrali aj predtým, ale boli ešte v čerstvom opojení z lich kinga + vízia, že by sa mali vrátiť pod apendixa....
na anatheme tu ešte zatiaľ nejakí hráči sú, tak skúsme spoločne porozmýšľať čo spraviť pre to, aby tu aj zostali
Tady navstava otazka zda ma vubec Nemesis dev. team schopnost rozjet neco noveho.Zatim pokazde prisel jen fail,DMW,EQ a ted ta ubohost se jmenem Conflux
Anathema -> Cataclysm -> PRO !
girgin ty si dobrá Fifinka -_-
Co bude v budoucnu to se uvidí, ale cataclysm to zřejmě nebude.
1) PravdaCitace:
za 1. teď máte spoustu reportů co nefunguje takže víte kde můžete začít ;)
za 2. pokud testy začnou tak za 2-3 týdny tak se hlásím, do té doby jsem na dovolené ;)
2) Bereme na vědomí a :lock: