-
Developer na zkoušku
Ahoj chtěl bych se ucházet o to aby jste si mě nechali na zkoušku jako developera a později se rozhodli zda si mě na to necháte nebo mi to nenecháte.
Celý 2 měsíce jsem se učil RS obvody abych mohl založit tento topick a mohl se ucházet o toto místo.Pluginy umím a naučím se je dávat jestli to tím myslíte.
Na serveru hraji od verze 1.8 což je myslím už dost dlouho a minecraft hraju úplně stejně dlouho jako na serveru.Postavil jsem město New_Empire a event Slowly Run (zatím nespuštěn) a je to můj 1. server.
Mích staveb je zcela hodně na konci tohoto topicku dám všechny mé stavby až na ty co jsem už prodal.
Je mi za 1 měsíc 13 let pro to žádám abych mohl být developer jen na zkoušku např. 1 měsíc.Ve hře jsem tak
2-3 hodiny denně a o prázdninách budu možná i déle.Baví mě pomáhat hráčům a se členy Admin týmu vycházím celkem dobře.Informace o mě: Jméno Marek Zeman, Bydliště Obec Evaň, Škola J.E.Purkyně Libochovice a mezi mé koníčky patří Minecraft a atletika.Vím že trochu spamuju na forku a nebyl by problém přestat.Na forum mám přístup.Zde nějaké mé kontakty: Facebook Marek Manďas Zeman, Nemám skype , Email zemanek123456@seznam.cz nebo Corpus128@seznam.cz a budu se chystat založit si i ICQ i na něj dodám kontakt. Doufám že budu moct být teda developer na zkoušku kvůli mému menšímu věku a děkuji že to mezi sebou proberete.Jen vím že není nábor ale v topicku posledního náboru bylo že o developere se můžeme ucházet stále. Píšu sem pro to abychom nějakého developera měli a proto že se o to nikdo neucházel. S pozdravem Corpus.
Obrázky mích staveb :
Domy
England: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.03.27.png
Japonsko: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.05.07.png
Denquee: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.05.56.png
Temes: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.06.39.png
New_Empire: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.07.56.png
Atheny: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.08.29.png
Palet_Town: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.09.43.png
Radnice a fontána New_Empire: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.10.54.png
Omlouvám se trochu pršelo :D
-
Pod pojmem developer si predstavujeme asi neco jineho... pokud umis hlavne v Jave a ostatni jako je php, html, css kvuli webu, tak se nejak domluvime... s redstone pomoc ted nepotrebujeme.
-
Nebyl by problém se to všechno doučit...Jenom bych potřeboval odkaz na stránku kde to všechno najdu a do 14 dní se to zkusím vše naučit.
-
:happy::lols: To neviem či sa naučis ked sa to večina ludi uči par rokov na VŠ
-
-
No zkusím do měsíce.Chci se totiž naučit kousek od něčeho potom mě můžete nějak vyzkoušet.
Myslím že jsem si pod názvem Developer představoval úplně něco jiného a tím se vás chci zeptat jestli by jste mě bez náboru vzali jako Chatmastera ze dvou důvodů. 1. Důvod:Hraji
více než lachim16 2. Důvod: Chci nějak pomoct serveru podporuji ho dárcovskými SMS a hraji tu už dlouho.Nechci aby jste si mysleli že chci prostě někdo být. Prostě mě baví pomáhat.
-
Předchozí topick jsem napsal dvakrát a nevím jak se to maže :D Sry jinak bych toto smazal.
-
Chatmastera nepotrebujeme v hre je vždy dostatok ludi z Admin teamu :mrknuti:. Počkaj si na nábor.
-
Myslíš tím denně 2 lidi ?
-
Dneska jsme se spolu bavili ve hře a zatím tedy zamykám. Máme v plánu nějaká změny, takže možnost chatmastera, případně asi i eventera by tu MOHLA v budoucnu být. Nic zatím nemůžu zaručit... :lock: