Ahojte.
Včera som bol ICC25HC,dávali sme akurát LK.Mal cca 50% keď GM hodil oznámenie o reštarte serveru, prosili sme ho nech ten reštart presunie nakoľko sme chceli kill LK,GM nám vyhovel...posunul reštart boss mal cca 20% nastal minútový lag,po odlagnutí sme znovu prosili gm o posunutie reštartu kedže sme to nestihli kôli tomu lagu.Reštart bol znova posunutý,GM sa k nám portol a napísal niečo v tom zmysle : Je vám jasné že budete bez lootu.*nasledne spadol server°Keď som sa znova nalogoval zbadal som že bol RB takže som prišiel aj o achievy.Touto cestou sa chcem spýtať či je možné dodatočne prideliť achievy za KILL LK.Screen mám spravený ako som tie achievy mal.
P.S: Thx GM za zhovievavosť (za posúvanie reštartu)
Ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom °°Ceron°° :vlajka:

