PDA

Zobrazit v plné verzi : 20minut a .....



yoshiko
16.05.2011, 10:21
Vím že název je trochu matoucí ale teďka tedy k problému .

Když zapnu PC, tak vše normálně funguje, ale po přibližně 20 minutách se z ničeho nic vypne.
Občas je to 10, 20 nebo 30 minut.
Tento problém jsem už jednou měl, pomohlo vyčištění větráku.
Ale teď jsem si PC ze vnitř čistil, až se blíská a ono nic.
Každopádně bych to tipoval na "**** větráček"
díky ;)

Apendix
16.05.2011, 11:10
nebo možná i zdroj

MattSVK
16.05.2011, 12:14
skus sledovat teplotu procesoru, mozno sa prehrieva a jeho poskodeniu predchadza pc automatickym vypnutim sa

Mr. Boombastyc
16.05.2011, 17:26
to bude urco neco s prehrivanim..

Fursei
17.05.2011, 19:00
Hmm mě se u počítače stává to smé také jsem si myslel že je to přehřívnáni, taky se při pádu jádro zařívalo víc něž měle ,ale radši jsem si dal PC do opravny. Po 3 dnech jsem se dozvěděl že to není přehřívání , ale že mi kompletně odchází grafická deska... a že jsem to přinesl pozdě takže oprava není možná takže radím navštívit nekoho kdo se v tom orientuje

Apendix
17.05.2011, 21:07
grafická deska? tak buď grafická karta nebo základní deska

kamen1
17.05.2011, 21:21
Rád bych se zeptal máš Intel Nebo AMD podud máš AMD tak jsem si docela jistej že za to muže přehřívání a jen se zeptám padá to do Blue screenů nebo jen se to zkrátka restartuje (doporučuju koupit nové chlazení) je docela možný že se ti odpařil chladící gel z procesoru (bílý mazlavý gel mezi procesorem a chlazením ne chlazením a větrákem !! Pokud máš však intel nejsem si až tak jistej že to dělá přehřátí. Zkus počítač oholit co to jde a nechat tam jen základní věci abys kdyžtak zjistil co to dělá ...
bwt mužou to být i RAMky, který nejsou "stejný" prostě spolu neuměj komunikovat. Ale to by bylo spíš v případě že ti PC padá do Blue screenů.

Houbák
17.05.2011, 21:57
že ty ten PC máš u topení jak muj Děda ?? :D

Houbák
17.05.2011, 22:19
Ale Jinak na 50ˇti buď odešel chladič na procesor nebo na zdroji může se taky stát že si "zdrcla" teplovodící pasta na procesoru...pokud to tedy máš..

K4M1L
17.05.2011, 22:39
Rád bych se zeptal máš Intel Nebo AMD podud máš AMD tak jsem si docela jistej že za to muže přehřívání

Tak toto mě baví :D:D:D všichni žijou dobou duronů i když už to dávno neni pravda :D

Nicméně k věci. Padá ti to když necháš PC jen volně běžet nebo když na něm něco děláš? A po tom pádu to vydrží zase tu stejnou dobu (10-30 minut) nebo to padá dřív? Pokud to padá dřív asi to bude teplota, ale mohl by to být i ten zdroj, kterej může bej "načatej" a v okamžiku kdy začneš PC "drtit" tak prostě nedodá požadovaný proud a když to deska zjistí, tak se vypne...

PS: ještě k citovanému kolegovi: Není to chladící gel, ale teplovodivá pasta :D:D

Houbák
17.05.2011, 22:42
Kamil už to vidím jak tam cpe gel na vlasy heh :D

K4M1L
17.05.2011, 22:56
to je pořád ta lepší varianta :D