PDA

Zobrazit v plné verzi : zalohovanie windows



Raistlin
29.03.2011, 01:51
Cus. Na stolnom pc mam windows vista a pc od aceru. Tam mam od nich priamo nahrany recovery system manager a v pripade problemu mozem nahodit tovarne nastavenie alebo si vytvorit image systemu a kedykolvek obnovit zalohu a trva to tak 15 minut. Teraz mam ntb a tam windows 7. Chcem si spravit zalohu a zistil som ze to ide cez ovladaci panel/ system zalohovania a obnovenia. cerpal som z http://www.blog.aaainfo.sk/windows/zalohovanie-vo-windows-7/ dal som vytvorit bitovu kopiu a vypalil som to na 3 dvd. vsetko slo ok. mam teda 3 dvd a co s tym? ked dam zase zalohovanie a obnovenie a dam polozku obnovit system z bitovej kopie tak aj ked mam prve dvd v cd romke alebo som vsetky 3 dvd nahral do pc, tak pise ze nenasiel ziadnu vytvorenu bitovu zalohu systemu.

Co potrebujem? Vysvetlit teda jak je to so zalohovanim cez tento system alebo ak ma niekto nejaky iny program na to, tak poradit ze aky

K4M1L
02.04.2011, 12:15
já bych to udělal jinak, pokud máš k dispozici disk o stejné nebo větší kapacitě, oproti notebooku, tak doporučuju použít hirens boot cd a disky naklonovat. Případně existují i programy, které umí klonovat i při chodu win, tak použít něco takovýho, návodů je spousta a máš zaručenou 100% funkčnost a jistotu, že máš zazálohovaný všechno.

Raistlin
02.04.2011, 22:42
nejaky externak nemam. ja by som mal najradsej image zalohu na hdd na rovno na tom ntb jak mam na stolnom. ale stolny pc mam od aceru a ten recovery program tam je rovno od nich a nejaky free neviem najst. mne ide ciste len o zalohovanie windowsu aby som v pripade extremneho zasrania virmi mohol nahodit zalohu.

K4M1L
03.04.2011, 15:52
no já bych to naklonoval, no, vzal bych disk z noťasu, připích ho k PC a naklonoval to na nějakej partition na pevnym disku a bylo by. Tyhle zálohovací programy jsou nespolehlivý, ti mezi zálohama vyjde nová verze programu a máš smolíka.