PDA

Zobrazit v plné verzi : instalace zaklínače



Spark
13.03.2011, 00:25
lidi stalo se nepředvídatelné, nemohu nainstalovat zaklínače...po výběru jazyka instalátoru mi to vyhodi nějaký error že to nemůže najít uvedený soubor který má ve jménu několik čísel, dám ok a jde to dále, potvrdím licenci, dám custom install, vyberu si cestu kam to chci naisntalovat(klasicky program files/the witcher), pak dostanu na výběr jazyky, ve kterých chcu hru naisntalovat tak si tam nechám jen češtinu a angličtinu a dám ok... a teď mi to hodí hlášku že na disku neni dost místa a vrátí mě to z5 k vybrání cesty instalace...
zkusil sem to na všechny disky, na všech mám víc jak 200GB volného, zkusil sem tam nechat i ty jazyky ale pořád to stejné, pořád mi to hlásí nedsotatek místa na disku... ani nouzový režim a pročištění PC přez CCleaner nepomohlo :smutný:

Hruusa
13.03.2011, 01:44
Origo ? či Warez/Torrent ? :)

Hrůůša.

Spark
13.03.2011, 01:49
neblbni, hry sem začal kupovat až minulý rok :D
origoš bude až cena trochu opadne, teď se plní prasátko na dvojku
každopádně u bratra na PC to šlo naisntalovat a hrát neprosto v klidu, chyba bude nejspíš u mě v systému, nevíš o nějakém solidním instalátoru, přez který to naisntaluju..?

edit: zkoušel jsem to od bratra i nakopírovat, ale po poklikání na laucher nebo na exe soubor se nic neděje, bez isntalace se nehnu, teda nezkoušel sem si od něj nahrát registry, v tu chvíli mě to nenapadlo ale pochybuju že jestli by to pomohlo

Hruusa
13.03.2011, 01:51
OS (tvoje bráchy?) ? Instalačku nezměníš je to defaultně vytvořená aplikace na nainstalování daného programu ... měl jsem někde odkaz na torrent ale ty už nesosám :)

Hrůůša.

Spark
13.03.2011, 01:55
no mě se to ani sosat znova vůbec nechce, oba máme W7 32bit

Hruusa
13.03.2011, 01:59
spuštění přes "admina" jsi zkoušel ? Pokud ne tak zkus pokud ano tak bohužel asi budeš muset znovu sosat ;) Třeba Ugg se vyjádří :)

Hrůůša.

Spark
13.03.2011, 02:01
když u něj to šlo a u mě ne, tak nejspíš nebude chyba v instalačce :D
ano i přez admina jsem to zkoušel =)

Spark
13.03.2011, 04:29
i got it! zkusil sem přepsat ty registry a jde to =)
můžeš lock

K4M1L
13.03.2011, 06:06
hm pozdě ale přece :D ty registry jsou dobrej nápad. Jinak je možný takovýhle programy naklonovat. Existují určité programy, které umí point to point kopírovat programy včetně záznamu v registru.