PDA

Zobrazit v plné verzi : ipad 2



Jonkey
04.03.2011, 23:17
Musím se pochlubit .Koncem měsíce bych ho mohl mít doma..kupovanej ve státech :)
Co vy si myslíte o téhle hi tech hračce?počítačem bych to nenazval :D a slovo tablet neuznávám :D

Hruusa
04.03.2011, 23:39
iPad je pro mě nesmysl, mám dva nouty + jeden velkej stolák a není pro mě problém koupit další, jeden čas jsem měl iPD ale teď leží někde ve skříni. Neřeknu pokud nemáš nouta, ale pokud máš tak bych do toho nešel + JB na to udělat je fakt o nervíka ;)

Hrůůša.

Jonkey
04.03.2011, 23:56
Apple žeru od doby,kdy vyšel první Iphone... Bohužel v té době,jsem neměl finance ani na blbou maketu :D
Ntb mám...jenže je to hrozně neprakticky....potřebuju být mobilní,a hlavně jde o štyl! :D
Nebudem si nalhávat,ale tablet je o hodně praktičtější než klasický boook :)
Myslím že je to dobrá investice....tuším že základní cena bude 500 dolarů...což není zas tak moc na takovou hračku

K4M1L
05.03.2011, 00:03
no na práci je ntb rozhodně lepší, ale jako hračka je to super. A od applu...mňam. Mít zbytečný prachy beru ho hned i kdybych na něm nic nedělal :D

Hruusa
05.03.2011, 00:10
Takhle o "štyl" tu šlo dokud nešel iP 3G/S cenově dolů :) Teď potkávám samé děti co si hrajou s iP a sotva vědí co to je AppStore. Od Applu mám MacBook a nemohu vynachválit ;)
Neřekl jsem že to je blbost, ale je to věc která se hodí třeba do letadla ;) Do autobusu či někam kam nechceš brát nouta. Toť vše, ale suma sumárum od toho mám své HTC ;)
Pokud ho pořídíš, čekám odbornou recenzi :D

Hrůůša.

K4M1L
05.03.2011, 00:11
teda na to že ti je 15 máš docela výbavičku

Hruusa
05.03.2011, 00:14
Zdá se jedno do školy, jedno na doma, jedno na testy, jeden telefon je K.O, druhej u mě na nabíječce a iPad někde ani nevím kde :D
Ale to zase jinej topic :D

Hrůůša.

K4M1L
05.03.2011, 00:15
stejně kecáš :D vyfoť se s tim a postni to sem :D

Hruusa
05.03.2011, 00:17
Však pracuji na souhrnném Topicu o mojí výbavě ;)

Hr.

K4M1L
05.03.2011, 00:19
tu fotku! :D

Spark
05.03.2011, 00:58
nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu

Fici
05.03.2011, 01:10
k čemu takové vymoženosti? jsou to zbytečnosti, v životě vám moc nepomůžou, radši si ty peníze za to schovejte a později je investujte třeba do o 12tisíc lepšího auta místo tohohole křápu :)

martY
05.03.2011, 01:50
iPad je pro mě nesmysl, mám dva nouty + jeden velkej stolák a není pro mě problém koupit další, jeden čas jsem měl iPD ale teď leží někde ve skříni. Neřeknu pokud nemáš nouta, ale pokud máš tak bych do toho nešel + JB na to udělat je fakt o nervíka ;)

Hrůůša.

:D Hrůůšo JB na to je o 5ti minutách ;) u Applu je celkově JB o jednom souboru, když tam neflashuješ nějakej custom .. ;)

Gamajun
05.03.2011, 01:51
By me zajimalo v cem o 12 tisic drazsi auto usnadni zivot. Pokud to samozrejme neni rapid koupenej od souseda za flasku rumu, kterej se pri narazu do kusu molitanu sroluje jak papir...

Hruusa
05.03.2011, 09:30
martY, iPD musíš dostat do DFU, narvat tam ten soubor + iPD bb (baseband) což je trochu práce. Vím co to je JB :D Sám jsem udělal pár návodů ;)
Fici : Máš celkem rech taky radši dám těch hadrů na úpravu skútru :)

Hrůůša.

Jonkey
05.03.2011, 11:44
Hrůůšo,podrobnou recenzi určitě napíšu :))) až se bude houpat v kolíbce :D
A když se tu bavíte o 12 tisicech na lepší auto,věřtě,že jdou investoval mnohem líp....peníze ktery se ti nijak nevrátí jsou vyhozené peníze..vím co říkam...

Hruusa
05.03.2011, 13:05
Okey budu čekat :D a investovat do auta ano ale né do ojetiny :) To potom dáš prachy jak za nový auto :)

Hrůůša.

Jonkey
05.03.2011, 13:47
nooo to je taky věc názoru :D u toho auta záleží hlavně na značce :) některé značky jsou konstruovány na 200 000.....ale třeba kámošová a3 rv 99 má nařechtany přes půl mega a pořát jezdí :))) a prachů do toho nedal moc

koljas
17.03.2011, 20:31
nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu

Jsem na tom podobně, pomalu šetřím a možná si počkám na tegru 3 ... nicméně to bude až do dalšího léta :) (má vyjít 2012) Možná to ale nevydržim a koupim něco jako XOOM, ale IPad určitě ne ... jednoduše proto že tablety s androidem sou lepší .

Sylvaneya
18.03.2011, 00:07
nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu

Nebol quadcore čip Kal-el?....teda, nemal by byť? :D Tegra 3 som ešte nepočul.

Laetry
18.03.2011, 16:10
Sice to sem moc nepatri, ale mam takovou otazku na pana Hruusu, ty mas v 15ti 2 nouty, 1 stolak, McBook a skutr do kteryho chces vrazet par tisicovek a hrajes tu s nama na freecku? :D Nechci te urcite nijak urazit ani se te dotknout, ale prijde mi to takovy zvlastni. :)

dizka
19.03.2011, 18:40
Ipad už mam par dní doma..musím říct že jsem ohromen výdrží baterie...přes 11 hodin přehrávání video...crazy!
Každopádně na recenzi z vysoka seru..nebudu psát recenzi když mě nějakej šašek vybanuje..Jonkey..peace or piss man?!