PDA

Zobrazit v plné verzi : Pomoc při koupi mobilu



Maybee
28.02.2011, 13:14
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli mi můžete pomoct.. Starý mobil je v háji a potřebuji nutně koupit nový.. x) Mám na to cca 7,5k, není to moc, ale snad by za to mohlo být něco slušnějšího... Za vaše názory budu rád, děkuju předem x).

Sylvaneya
28.02.2011, 21:33
HTC Wildfire (AOS 2.2 Froyo),
HTC (google) Nexus One (AOS 2.3 Gingerbread),
Sony Ericsson X10i Xperia mini pro (AOS 2.1 Éclair),
HTC Gratia (AOS 2.2 Froyo),
Sony Ericsson Xperia X8 (AOS 2.1 Éclair)
Acer Liquid Ferrari (AOS 2.2 Froyo)

Vyskusaj sa pobhliadat po tychto phonoch (android je buducnost), je mozne, ze ceny budu niektore mierne nahor (u Aceru a Gratii som si neni isty), ale poväcsina by sa mala zmestit do tych 4-7,5k

Hruusa
28.02.2011, 22:37
Syl : Klídek stím droidem ;) Jsem rád, že ho propaguješ, ale smrdí to spammem + reklamou ;)
Maybee : Ahoj, co od telefonu čekáš ? K čemu bude primárně určen + chceš možnosti úprav po stránce SW ?

Hrůůša.

Sylvaneya
01.03.2011, 00:26
Iphone je drahy, nokia je brecka so symbianom a wm a siemens a aligator zrejme chciet nebude

Android ftw.

No ale som zvedavy co od phone ocakava.

Maybee
01.03.2011, 10:42
Ahoj x) No, čekám od mobilu trošku lepší foťák ( alespoň těch 5 mega.. x) a přístup na net, hry na něm nepotřebuju hrát. Ideálně ještě poslouchat muziku, nějak hodně kvalitně. I když to asi splňuje už každý mobil.. :)... Jinak jsem ještě našel Sony Ericsson XPERIA X10 za 6,8k..co myslíte? :)

Jonkey
01.03.2011, 11:04
Myslím si že v tom bude nějakej problém...

Hruusa
01.03.2011, 11:18
Proč myslíš ? Maybee : Nároky jsou klasické, a teď velký telefon nebo menší ? Znám pár lidí co nechtěly telefon za dobrou cenu pač byl velký :D

Hrůůša.

Maybee
01.03.2011, 11:33
Velikost nehraje roli :-) :D

Edit: Celkem vážně uvažuju o Sony Ericsson Xperia X10... Jaké máte názory? Dneska jsem si stím mobilem trošku pohrál a na těch pár věcí které potřebuju mi to stačilo, akorát ty sluchátka mi vadí... Je nějaký způsob si pak koupit jiná? x)

Sylvaneya
02.03.2011, 00:10
OSOBNE MAM XPERIU X10 a musim povedat, ze za tu cenu co som ju zohnal (mal som ju jedni z prvych na SK) (550€, teraz uz sla na 390€) by som si vedel predstavit 2x lepsi telefon.

SE telefon
- mizerna podpora (4 mesiace som cakal na 2.1 Éclair)
- to HW nic moc a ten display sa velmi rychlo doskriabe (pomali ziadna alebo velmi slaba ochrana displaju)
+ velmi pekny design

Nechcem robit nejaku reklame alebo co, ale osobne keby som mal teraz na vyber noveho telefonu, tak by som siel do Nexus One, android 2.3.3, perfekny display, kvalitna podpora od google, pekny design, v celku dobry HW (skoro ako HTC Desire)
+ je o polovicu lacnejsi ak nie viac ako xperia

Hruusa
02.03.2011, 00:18
K Nexusu : Držel jsem ho v ruce a je to prakticky stejné jako Wildfire ... Já mám velké ruce = velký telefon (HTC Desire HD) Sehnal jsem za dobrý penízek + sluchátky zadarmo (Kossy). Jak jsem psal tohle je prostě čistě a jenom na tobě, být tebou zajdu si k tvému operátorovy a poradím se sněmy nebo se podívej na telefony ošahej si je co a jak a pak sem hoď link, my zkouknem a řeknem ;)

Hrůůša.

Jind
02.03.2011, 05:22
Za galaxy mohu napsat pár věcí :
+ ANdroid system
+ MARKET
+Asi nejrychlejší prohlížeč
+Super amoled

- Baterka nic nevydrží
- SW spatna komunikace
- Slabá GPS

Jinak je v celku dobrý

Poslední útrapy
AKtualizace OS
Synchronizace
------------------
Nejpouživanější programy
ICQ
ConnectBoot

ANDftp - ovšem ten neumí zabezpečené připojeni.

Jonkey
02.03.2011, 11:23
Galaxy je trošku jiná cenová kategorie :-/

Hruusa
02.03.2011, 12:42
Proč myslíš ? Šlo to hodně dolů ...

Hrůůša.

Jonkey
02.03.2011, 13:30
http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9000-galaxy-s/?gclid=CIr7ps_jr6cCFUco3wodIEywCA
Určitě bych nevolil ty eshopy ,kde to je nejlevnější....protože to jsou bud šmělky,nebo mobily,co nejsou pro český trh a bude problém v reklamaci

K4M1L
07.03.2011, 11:13
nokia C7 ... a nekamenujte mě, že je to nokia :D

clean
07.03.2011, 19:39
ja bych volil treba LG OO za ty penize fakt dobre jinak SE fakt ne najdi si nejake forum o androidech a precti anke recenze je to fakt napytel podpora update po sto letech a to SE sliboval jak bude vydavat update oni vyrobi novy model a stary hodi do srotu (nedelaji to jen oni :) ) nevim ale kazdy pulrok/rok kupovat mobil za 10k to fakt ne :D ja mam HTC Desire a nemuzu vynachvalit :)

Sylvaneya
08.03.2011, 23:57
Tak ako, vybral? :)