PDA

Zobrazit v plné verzi : hp pavilion dv 6700



SiCk
22.02.2011, 19:29
Dobrý den potřeboval bych helpnout mam notebook hp pavilion dv 6700 a když ho zapnu tak se cca po 3 každou chvýli restartuje, nevíte čim to může bejt??

Sylvaneya
22.02.2011, 20:36
Operačný systém ?
Popr. čo si pred tým robil, než ti začal toto robiť?

K4M1L
22.02.2011, 22:10
HP?

To se bude přehřejvat. všechny HP pod 30k mají ten samej problém a sice nekvalitně provedenou konstrukci. Musim udělat topic HP NEKUPOVAT! :D
No teoreticky se to přehřejvat nemusí, koukni se co ti běží po spuštění za služby jestli ti to neschazuje nějaká z nich. taky to projeď antivirem, strč disk do jiného PC zkus jestli to bude dělat i tam, pokud ano format a reinstal, pokud ne problém je jinde. Informuj nás o vývoji situace, uveď co jsi dělal když to padlo atp. ať si nemusíme hrát na pana Holmese s kolegou Watsonem. :D

Jo ještě koukni na teploty CPU a GPU, nad 100 špatný...

Kukin
23.02.2011, 06:51
mam HP NB jak ty rikas ,,pod 30k'' a zadny problem s prehrivanim nemam... HP je podle me jedna z nejlepsich znacek.

Jind
23.02.2011, 07:02
Dobrý den potřeboval bych helpnout mam notebook hp pavilion dv 6700 a když ho zapnu tak se cca po 3 každou chvýli restartuje, nevíte čim to může bejt??

1. Proste jen tak resetuje ?
2.Pokud neco predtim napise tak co ?
3.Není to náhodou modrá smrt ?
4. Jaký máš operační systém ? Podle toho napíšeme jak máš postupovat aby sme přišli na chybu.

K4M1L
23.02.2011, 07:04
tak jsi trefil na dobrej kousek, prošlo mi rukama dost HP a všechny byly hrozný (ne výkonově, ale kvalitou zpracování), z plastů setřeš barvu rukou, všude něco vrže, kryty jsou nakřivo a nedolejhaj no a samozřejmě to přehřejvání. Ale abych jim nekřivdil, když si koupíš vyšperkovaný HP za 50k, tak máš jistotu, že ti bude dlouho dobře sloužit. Škoda, že to neumí i u levnějších.

Jind
23.02.2011, 07:06
Hele prvně se snažme řešit problém a ne jakej notas je lepší HP aktuálně dělá nejvybavenější NTB ...

K4M1L
23.02.2011, 07:08
no já napsal, co by to mohlo bejt, ale čekám na další info...


HP?

To se bude přehřejvat. všechny HP pod 30k mají ten samej problém a sice nekvalitně provedenou konstrukci. Musim udělat topic HP NEKUPOVAT!
No teoreticky se to přehřejvat nemusí, koukni se co ti běží po spuštění za služby jestli ti to neschazuje nějaká z nich. taky to projeď antivirem, strč disk do jiného PC zkus jestli to bude dělat i tam, pokud ano format a reinstal, pokud ne problém je jinde. Informuj nás o vývoji situace, uveď co jsi dělal když to padlo atp. ať si nemusíme hrát na pana Holmese s kolegou Watsonem.

Jo ještě koukni na teploty CPU a GPU, nad 100 špatný...

Jind
23.02.2011, 07:30
Počítač je tedy osazen 45nm procesorem Core 2 Duo T8100 (2,1 GHz, 3 MB cache, 800 MHz FSB), čipsetem Intel PM965 a Wi-Fi kartou Intel® PRO/Wireless 3945ABG. Celek od Intelu doplňuje dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 8400M GS.
V tomto provedení se standartně dodával s operačním systémem Win Vista.
V první řadě proved nouzový start.
1.Než začne najíždět systém zmačkni F8 , muzes i vickrat po sobě.
2.Po najetí do nouzového režimu se podívej na HW zda není poškozený nějaký driver
3.Pokud si předtím než se začal restartovat instaloval naky SW odstran ho.
4.V konzoly muzes dat pripadne najeti v diagnostickém režimu
5. V případě že si nejseš jist jaký program odstranit tak muzes v nastrojích najít Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Obnovení
Spustíš obnovení a pokud to není HW chyba určitě to pojede.
6.Pokud nepojede , ale jelo třeba v nouzovém režimu je potřčeba podniknout jiné kroky k zjištění závady.

SiCk
25.02.2011, 15:36
já s tim mám problém že když to zapnu tak se mi to furt dokola zapíná a vypíná neukáže tam ani operační systém a ani monitor se mi nerozsvítí :((((( a takhle furt dokola s tim vypínáním a zapínáním jinak mi všechno svítí v normálu

Jind
25.02.2011, 19:56
U tebe Sicku to bude asi HW chyba, pokud nenajede ani monitor tezko s tím neco udeláš.
Bud to nějaký ochotník a nebo návštěva servisu.

K4M1L
25.02.2011, 20:26
jn...a jestli neprojde reklamace tak tě cena asi moc nepotěší...

SiCk
25.02.2011, 23:43
okej lidi :) díky za rady :)

K4M1L
26.02.2011, 00:31
No věřim, že jsme ti moc nepomohli :D