tucnik
29.10.2016, 23:45
Krásný podvečer všem.. rád bych vám oznámil že z 99% je Koloseum hotové a tak bych rád požádal zvětšení rezidence o 214x160.. z jedné strany bych to potřeboval zvětšit, ale z druhé strany se klidně svých par bloku zdám..
A ještě bych měl na vás takovou menší prosbu jestli by šlo mi trochu dopomoct s WE? Ta krajina není moc ideální na stavení ani vzhledově..
Minulý Příspěvek ZDE (https://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?35672-Koloseum)
DynMAP ZDE (https://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=3&x=-5178&y=64&z=-1021)
foto ZDE (https://nemesisup.cz/files/public/2016-10-29_23.39.57.png)
A ještě bych měl na vás takovou menší prosbu jestli by šlo mi trochu dopomoct s WE? Ta krajina není moc ideální na stavení ani vzhledově..
Minulý Příspěvek ZDE (https://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?35672-Koloseum)
DynMAP ZDE (https://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=3&x=-5178&y=64&z=-1021)
foto ZDE (https://nemesisup.cz/files/public/2016-10-29_23.39.57.png)